Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Chrome nie wczytuje transmisji

Kogoś nie widać na transmisji?
shamanmilosci25
Posty: 3

Chrome nie wczytuje transmisji

Post autor: shamanmilosci25 » wt cze 11, 2019 11:33 pm

Przed updatem działało teraz nie działa, zróbcie coś

dziadekklozetowy
Posty: 19

Post autor: dziadekklozetowy » wt cze 11, 2019 11:34 pm

shamanmilosci25 pisze:
wt cze 11, 2019 11:33 pm
Przed updatem działało teraz nie działa, zróbcie coś
używam chroma na PC, na komórce i wszędzie działa

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » wt cze 11, 2019 11:42 pm

Mi chrom nie działa od bodajże kwietnia

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr cze 12, 2019 12:39 am

Widzę że to już większość ma ten problem opisze co trzeba zrobić.
prawy rogu przeglądarki chrome mamy 3 kropki następnie ustawienia potem zaawansowane i jedziemy na sam dół tam jest to > Przywróć ustawienia do wartości domyślnych klikamy zresetuj ustawienia i to czekamy 5sek odświeżamy stronę i działa :arrow: 100% .pozdrawiam masz problem techniczny napisz do mnie na su może pomogę

normal_man
Posty: 3

Post autor: normal_man » śr cze 12, 2019 1:55 am

GORYL nie spamuj bo to rozwiązanie nie działa w każdym przypadku. Ewidentnie Su zawiniło bez jakiejkolwiek informacji rozwiązania problemu, typowe dla nich.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr cze 12, 2019 6:54 am

Jak nie działa Ci chrome zapraszam a nie spamuje mi to tak samo jak wam i większości przypadków z mojego grona znajomych nie działało. Usuwanie ciasteczek to nie jest to co opisuje no już wam to dokładnie opisałem co jak jeśli Ci nie działa to nie wiem. Ja tylko wczoraj parę osób to zrobiło działa. Co do chroma to jest na 100% że działa to że ci nie działa znaczy że możesz mieć źle dobrana przeglądarkę nie pod ten system operacyjny Windows ma np 32 i 64 jeśli pobierasz chrome to sprawdź sobie dokładnie pod jaki system musisz pobrać. Pobieram tylko z instalki i bezposrednio mi się już zdarzyło pracować z takimi ludźmi co nie działa i nie będzie działać jakoś. Po mojej pomocy technicznej działa wszystko na chrome jeśli chodzi o showup.tv. Masz problem jeśli Ci to nie działa to zalecam ci revo unistaler pobrać usunąć całkowicie chrome z opcji zawasowane i katalogi rejestry i tak jak odbierzesz dokładnie do systemu chrome z instalki to wszystko działać będzie. Do każdego problemu jest rozwiązanie tylko trzeba wiedzieć za co się zabrać.

-komandos-
Posty: 1

Post autor: -komandos- » śr cze 12, 2019 3:07 pm

GORYL pisze:
śr cze 12, 2019 12:39 am
Widzę że to już większość ma ten problem opisze co trzeba zrobić.
prawy rogu przeglądarki chrome mamy 3 kropki następnie ustawienia potem zaawansowane i jedziemy na sam dół tam jest to > Przywróć ustawienia do wartości domyślnych klikamy zresetuj ustawienia i to czekamy 5sek odświeżamy stronę i działa :arrow: 100% .pozdrawiam masz problem techniczny napisz do mnie na su może pomogę
U mnie pomogło, wielkie dzięki GORYL

NovaJa
Posty: 2

Post autor: NovaJa » śr cze 12, 2019 4:30 pm

"GORYL" ZAJMUJE SIE POMOCĄ, GORĄCO POLECAM.

Diablica41
Posty: 19

Post autor: Diablica41 » śr cze 12, 2019 4:54 pm

u mnie pomoglo dzieki

GoracoMiii
Posty: 4

Post autor: GoracoMiii » śr cze 12, 2019 8:47 pm

Goryl - dzięki za pomoc :) udało się :) Polecam skorzystać z rad tego Pana

ODPOWIEDZ