Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Chrome nie wczytuje transmisji

Kogoś nie widać na transmisji?
rafaello1091
Posty: 1

Re: Chrome nie wczytuje transmisji

Post autor: rafaello1091 » pt cze 14, 2019 10:25 pm

Goryl ja mam też Chroma i mam taki sam problem i wchodzę w te ustawienia później wchodzę w zaawansowane i nie mam tego na samym dole co napisałeś niestety nie wiem czemu

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn cze 17, 2019 6:13 am

Jak masz problem, nadal jak showup.tv naprawił usterkę. Prawdopodobnie źle, dobrałeś chrome bo są dwa rodzaje 32bit i 64bit i to ma znaczenie nie do tego systemu. Sprawdź internet, napisz mi ile uploadu i jaka to wersja systemu.

DominaEWA
Posty: 1

Post autor: DominaEWA » pn cze 17, 2019 8:59 pm

Też miałam problem z kamerą i bardzo mi pomógł. Polecam

AFRODYTA
Posty: 1

Post autor: AFRODYTA » wt cze 18, 2019 3:23 pm

Z problemami technicznymi to tylko do GORYLA ;) Zawsze pomoże i doradzi :D Polecam

czarnykasztan
Posty: 1

Post autor: czarnykasztan » pn wrz 02, 2019 12:40 pm

mi nie działa, prywatna transmisja też nie doszła do skutku a kase wzięło, masakra jakaś. chrome przywrócony do ustawień domyślnych i nic...tragedia :evil: :evil:

Kamilek7777
Posty: 2

Post autor: Kamilek7777 » sob mar 28, 2020 1:47 pm

Witaj GORYL,
Zrobiłem wszystko tak jak pisałeś , przeglądarka z instalki, usunięta poprzednia wersja programemi dobrana do sytemu 64-64 bit, flash włączony i zezwolenia itd. też ale nadal wyskakuje komunikat Rozłączono - trwa nawiązywanie połączenia z serwerem..., ma to miejsce jak najadę na miniaturkę i przed i po zalogowaniu jest tak samo. Dodam że na chrome i operze Show up jest przedstawiona jako strona Niezabespieczona. Masz jeszcze jakieś pomysły ?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob kwie 25, 2020 2:28 am

Kamil zobacz to jeszcze

Wejdź na kłódkę lewa strona górna klikaj na ustawienia witryn zezwól lokalizacja kamera i mikro ,wejdź na su zamień laptopową kam na HD dokładaną przestaw w opcjach kursorem

Lub na witrynie
chrome://settings/content/camera

Dodam że na chrome i operze Show up jest przedstawiona jako strona Niezabezpieczona. Masz jeszcze jakieś pomysły ?
Pozdrawiam

Tak to możne tez jeszcze zgodność z certyfikatem być bo myślę że administracja grzebała coś w pozycjonowaniu i zgodności witryny i kamery

zolnierz756
Posty: 1

Post autor: zolnierz756 » czw cze 04, 2020 5:03 pm

Witam, ja również mam problem z wczytanie transmisji w Chrome : "Błąd: Nie udało się połączyć z serwerem źródłowym" Resetowałem ustawienia, zezwoliłem java, flach, kamera, lokalizacja i nic nie pomogło. Pomoże ktoś ?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt cze 05, 2020 2:21 pm

Napisz mi pw na profil Goryl żetony z pw oddaje .

szymonon
Posty: 1

Post autor: szymonon » wt cze 23, 2020 9:50 am

Witam również mam problem taki jak jeden z w/w czyli Błąd nie udało się połączyć z serwerem źródłowym. Pomoże ktoś coś?? Używam Chroma.

ODPOWIEDZ