Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z polaczeniem

Kogoś nie widać na transmisji?
Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Re: Problem z polaczeniem

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob kwie 22, 2023 2:51 pm

bogucio pisze:
sob kwie 22, 2023 2:11 pm
Na laptopie próbowałem w dwóch sieciach (TMobile i Premium czyli Plus) trzech przeglądarkach - Chrome i Edge na Windows11 oraz Firefox na Ubuntu (VM). Nie działa w żadnej konfiguracji. Spróbowałem odpalić na telefonie w Chrome i sieci Premium - zadziałało. Nie było w ogóle sprawdzania jakości łącza. Może dlatego, że tylko z telefonu mam adres publiczny??? Cholera wie. Ale wygląda, że problem jest bo transmisji mniej niż zwykle.
Ale z telefonu to tak sobie prowadzić transmisję. Poza tym chyba już na jakiś czas przeszła mi ochota :D
Ja mam z Play/UPC działa konfiguracja zobacz czy z Tora ci idzie lub po zmianie DNS na inny w ustawieniach

IP mam zmienne
Bo co do przeglądarek to brak znaczenia jest

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob kwie 22, 2023 3:18 pm

Chyba że zaczęli wyrażać nową wersję Showup i są problemy z steamem może niebawem wystartuje

Awatar użytkownika
suczisuczasta
Posty: 4

Post autor: suczisuczasta » sob kwie 22, 2023 5:01 pm

Więc tak, Opera, Google, Google Chrome, Safari, nie działa. iPhone i PC też wykluczony. Coś tam poćwiczyłam ustawiając w Opera VPN PRO ale ch.. tyle co obraz zobaczyłam a system rozpieprzony 🤷🏼‍♀️ Trochę już sporo ostatnio tych niuansów. Lubię się u Was pobawić, ale tracę cierpliwość 😳

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob kwie 22, 2023 5:38 pm

suczisuczasta pisze:
sob kwie 22, 2023 5:01 pm
Więc tak, Opera, Google, Google Chrome, Safari, nie działa. iPhone i PC też wykluczony. Coś tam poćwiczyłam ustawiając w Opera VPN PRO ale ch.. tyle co obraz zobaczyłam a system rozpieprzony 🤷🏼‍♀️ Trochę już sporo ostatnio tych niuansów. Lubię się u Was pobawić, ale tracę cierpliwość 😳
Nic wam to nie da.
Problem jest od showup
Problem jest z domeną nie wszystkie adresy DNS ona widzi.
I tu jest ten problem.
Domeny bazują na adresie DNS większość z was ma router ustawiony automatycznie lub operator sieci przypisał swój DNS.
Nie szukajcie na siłę problemu u siebie bo to leży problem po stronie showup.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob kwie 22, 2023 5:45 pm

GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 5:38 pm
suczisuczasta pisze:
sob kwie 22, 2023 5:01 pm
Więc tak, Opera, Google, Google Chrome, Safari, nie działa. iPhone i PC też wykluczony. Coś tam poćwiczyłam ustawiając w Opera VPN PRO ale ch.. tyle co obraz zobaczyłam a system rozpieprzony 🤷🏼‍♀️ Trochę już sporo ostatnio tych niuansów. Lubię się u Was pobawić, ale tracę cierpliwość 😳
Nic wam to nie da.
Problem jest od showup
Problem jest z domeną nie wszystkie adresy DNS ona widzi.
I tu jest ten problem.
Domeny bazują na adresie DNS większość z was ma router ustawiony automatycznie lub operator sieci przypisał swój DNS.
Nie szukajcie na siłę problemu u siebie bo to leży problem po stronie showup.
Jak byś był informatykiem lub programista to byś wiedział, że można zmienić IP/DNS nawet MAC sieciowy
Konfiguracje routera można zrobić poprzez bramkę adresu IP routera i wpisać DNS inny
Można też w ustawieniach komputera karty sieciowej
Właściwości lub menadżer urządzeń.

Wyłącznie powalili coś na serwerze nie czyta wszystkich sieci światłowodowych i kablowych to już z tego co wiem 3 raz problem był.

W bramce konfiguracji routera można zmienić by był automatycznie losowo przydzielany DNS może to rozwiązać problem

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob kwie 22, 2023 5:49 pm

_-_XeroX_-_ pisze:
sob kwie 22, 2023 5:45 pm
GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 5:38 pm
suczisuczasta pisze:
sob kwie 22, 2023 5:01 pm
Więc tak, Opera, Google, Google Chrome, Safari, nie działa. iPhone i PC też wykluczony. Coś tam poćwiczyłam ustawiając w Opera VPN PRO ale ch.. tyle co obraz zobaczyłam a system rozpieprzony 🤷🏼‍♀️ Trochę już sporo ostatnio tych niuansów. Lubię się u Was pobawić, ale tracę cierpliwość 😳
Nic wam to nie da.
Problem jest od showup
Problem jest z domeną nie wszystkie adresy DNS ona widzi.
I tu jest ten problem.
Domeny bazują na adresie DNS większość z was ma router ustawiony automatycznie lub operator sieci przypisał swój DNS.
Nie szukajcie na siłę problemu u siebie bo to leży problem po stronie showup.
Jak byś był informatykiem lub programista to byś wiedział, że można zmienić IP/DNS nawet MAC sieciowy
Konfiguracje routera można zrobić poprzez bramkę adresu IP routera i wpisać DNS inny
Można też w ustawieniach komputera karty sieciowej
Właściwości lub menadżer urządzeń.

Wyłącznie powalili coś na serwerze nie czyta wszystkich sieci światłowodowych i kablowych to już z tego co wiem 3 raz problem był.
Tak można jeśli masz dostęp to sobie ustawisz na routerze.
Ale lokalni dostawcy mają założone blokady i zmieniony adres IPv4 i założone hasło by nikt nie grzebał.
Właśnie konfiguracji nie zrobisz bo cie nie wpuści.
Jak co robić to ja wiem ja mam u siebie dostęp do konfiguracji bez problemu.

Tyle że jak to zrobisz u kogoś kto nie ma pojęcia co zrobić jak ty mu to wyjaśnisz.
I nie znając tego nr IPv4 co operator zmienił nie wejdziesz w to bo restartowanie jest wył by nie wróciły dane z nalepki pod routerem.
Jak to obejdziesz bo bez IPv4 nie wejdziesz na stronę rutera.
Ostatnio zmieniony sob kwie 22, 2023 5:58 pm przez GORYL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob kwie 22, 2023 5:53 pm

W zapowiedzi nowego SU jest inny steam może zaczęli wyrażać możliwe, że system płatności pojawi się z Nową wersją Showup dlatego ta awaria

images/Showup4_0.png

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob kwie 22, 2023 5:54 pm

GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 5:49 pm
_-_XeroX_-_ pisze:
sob kwie 22, 2023 5:45 pm
GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 5:38 pm

Nic wam to nie da.
Problem jest od showup
Problem jest z domeną nie wszystkie adresy DNS ona widzi.
I tu jest ten problem.
Domeny bazują na adresie DNS większość z was ma router ustawiony automatycznie lub operator sieci przypisał swój DNS.
Nie szukajcie na siłę problemu u siebie bo to leży problem po stronie showup.
Jak byś był informatykiem lub programista to byś wiedział, że można zmienić IP/DNS nawet MAC sieciowy
Konfiguracje routera można zrobić poprzez bramkę adresu IP routera i wpisać DNS inny
Można też w ustawieniach komputera karty sieciowej
Właściwości lub menadżer urządzeń.

Wyłącznie powalili coś na serwerze nie czyta wszystkich sieci światłowodowych i kablowych to już z tego co wiem 3 raz problem był.
Tak można jeśli masz dostęp to sobie ustawisz na routerze.
Ale lokalni dostawcy mają założone blokady i zmieniony adres IPv4 i założone hasło by nikt nie grzebał.
I jak to obejdziesz?
No wystarczy poszukać hasło i adres na routerze
Są programy do wyszukiwania hasła sieciowego

DNS zmieniasz w ustawieniach bez problemu grzebania nie widzę problemu

Najszybszy bez konfiguracji to w operze włączyć vpn ewentualnie wtyczkę co zmienia IP lub zainstalować program typu tor.

Są poradniki na YouTube lub w internecie w google znajdziesz bez problemu.

Ale i tak znając życie na pewno już wiedzą o problemie i wdrażają poprawkę.

Problemy to głównie dotyczy sieci Orange i tych co korzystają z ich światłowodów bo coś o tym wiem dawniej byłem w Orange musiałem konfigurować sam bo nie czytało mi parę stron

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob kwie 22, 2023 6:16 pm

_-_XeroX_-_ pisze:
sob kwie 22, 2023 5:54 pm
GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 5:49 pm
_-_XeroX_-_ pisze:
sob kwie 22, 2023 5:45 pm


Jak byś był informatykiem lub programista to byś wiedział, że można zmienić IP/DNS nawet MAC sieciowy
Konfiguracje routera można zrobić poprzez bramkę adresu IP routera i wpisać DNS inny
Można też w ustawieniach komputera karty sieciowej
Właściwości lub menadżer urządzeń.

Wyłącznie powalili coś na serwerze nie czyta wszystkich sieci światłowodowych i kablowych to już z tego co wiem 3 raz problem był.
Tak można jeśli masz dostęp to sobie ustawisz na routerze.
Ale lokalni dostawcy mają założone blokady i zmieniony adres IPv4 i założone hasło by nikt nie grzebał.
I jak to obejdziesz?
No wystarczy poszukać hasło i adres na routerze
Są programy do wyszukiwania hasła sieciowego

DNS zmieniasz w ustawieniach bez problemu grzebania nie widzę problemu

Najszybszy bez konfiguracji to w operze włączyć vpn ewentualnie wtyczkę co zmienia IP lub zainstalować program typu tor.

Są poradniki na YouTube lub w internecie w google znajdziesz bez problemu.

Ale i tak znając życie na pewno już wiedzą o problemie i wdrażają poprawkę.

Problemy to głównie dotyczy sieci Orange i tych co korzystają z ich światłowodów bo coś o tym wiem dawniej byłem w Orange musiałem konfigurować sam bo nie czytało mi parę stron
Tor jest do ukrycia działania w sieci.
Tor stosuje się do anonimowego działania w w sieci.
I tak nic ci to nie da.
Hasło z nalepki nie działa jeśli jest zablokowany to ci reset hasła routera nic nie da.
Są lokalni operatorzy co kontrolują to by nikt tam nie grzebał.
Bo mogą sobie ustawic i zaniżać prędkości itd bez problemu że klient to odblokuję sam.
Np jeśli kogoś mają pod względem wielkości osób to dzielą łącza to blokują to tak by nie była ta pełna prędkość.

Awatar użytkownika
_-_XeroX_-_
Posty: 69

Post autor: _-_XeroX_-_ » sob kwie 22, 2023 6:31 pm

GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 6:16 pm
_-_XeroX_-_ pisze:
sob kwie 22, 2023 5:54 pm
GORYL pisze:
sob kwie 22, 2023 5:49 pm

Tak można jeśli masz dostęp to sobie ustawisz na routerze.
Ale lokalni dostawcy mają założone blokady i zmieniony adres IPv4 i założone hasło by nikt nie grzebał.
I jak to obejdziesz?
No wystarczy poszukać hasło i adres na routerze
Są programy do wyszukiwania hasła sieciowego

DNS zmieniasz w ustawieniach bez problemu grzebania nie widzę problemu

Najszybszy bez konfiguracji to w operze włączyć vpn ewentualnie wtyczkę co zmienia IP lub zainstalować program typu tor.

Są poradniki na YouTube lub w internecie w google znajdziesz bez problemu.

Ale i tak znając życie na pewno już wiedzą o problemie i wdrażają poprawkę.

Problemy to głównie dotyczy sieci Orange i tych co korzystają z ich światłowodów bo coś o tym wiem dawniej byłem w Orange musiałem konfigurować sam bo nie czytało mi parę stron
Tor jest do ukrycia działania w sieci.
Tor stosuje się do anonimowego działania w w sieci.
I tak nic ci to nie da.
Hasło z nalepki nie działa jeśli jest zablokowany to ci reset hasła routera nic nie da.
Są lokalni operatorzy co kontrolują to by nikt tam nie grzebał.
Bo mogą sobie ustawic i zaniżać prędkości itd bez problemu że klient to odblokuję sam.
Np jeśli kogoś mają pod względem wielkości osób to dzielą łącza to blokują to tak by nie była ta pełna prędkość.
Tor zmienia IP i DNS również region może pomóc
Konfiguracje może zrobić każdy hasło odczytują specjalne programy może podać również dostawca lub poprosić go o zmianę jakoś mój nie widział problemu obniżyć nie może bo możesz go do sądu podać masz prawo do zmiany w zakresie ip modemu/routera hasło jest standardowo nadawane dostawca nie ma nic do gadania możesz w tym stosunku wypowiedzieć umowę lub musiał by karę zapłacić owszem do panelu Ci nie da bo to wiadomo dlaczego ale w zakresie takim to nikt raczej problemu Ci nie zrobi

Bo ty teraz tam wspomniałeś na końcu o panelu administracyjnym sieci to o tym mnie mówię do tego Ci operator nie da to się robi przez specjalną stronę tam masz listę klientów itp.

ODPOWIEDZ