Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

_Cam_Girl__

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
noenoe1986
Posty: 2

_Cam_Girl__

Post autor: noenoe1986 » ndz kwie 02, 2023 2:44 am

Cofam tego posta
Ostatnio zmieniony pn kwie 10, 2023 11:19 pm przez noenoe1986, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz kwie 02, 2023 2:36 pm

noenoe1986 pisze:
ndz kwie 02, 2023 2:44 am
Wydałem 2400 i ciądle wywalało dogadałem sie że dokończymy na kompie stacjonarnym zgodziła się ale nie doszło do skutku czekam na rozwiązanie albo znajdę takie które spowoduje oddanie chociaż części zapłaty tak się składa że mam odpowiednie zaplecze prawne oraz dowody .Czekam na odpowiednie uzasadnienie
_Cam_Girl__: Dlaczego wyszedłeś z transmisji? przeciez można odświeżać i zawsze za ktorymś razem się odmuli:( ty mnie slyszales w ogole? szkoda bardzo:(
noenoe1986: Ja nie wyszedłem
noenoe1986: Porostu rozłącza co chwile
_Cam_Girl__: no to wywalilo z transmisji najwidoczniej
noenoe1986: To co robimy
_Cam_Girl__: probujemy?
noenoe1986: Na kompie
_Cam_Girl__: ok
noenoe1986: Poczekaj zaloguje się
noenoe1986: jestem
_Cam_Girl__: supcio, wskakuj na prv
noenoe1986: jak
noenoe1986: nie oddało mi
noenoe1986: hej
noenoe1986: haloooo
noenoe1986: poczekam 20 min jak sie nie odezwiesz to zgłaszam do moderatora
Twoje zaplecze prawne to nie zwalnia cię z tego byś czytał regulaminu.
Masz problem na pokazie prywatnym to zgłoś nadużycie.
Jeśli nie zrobiłeś zgłoś nadużycie to sprawa tego priv jest zamknięta 🔒
A Twoje zaplecze nic ci tu nie da bo portal ma regulamin i nie zastosowałeś się do niego to o jakim zwrocie mowa.
Formalnie priv się zakończył i koniec tematu.
Jeśli zgłosiłeś priv zostanie rozpatrzony w ciągu 24h.
I nie strasz ludzi bo twoje zaplecze to twój świat.
Regulamin jest dla wszystkich i jest tam jak macie się zachować jak jest problem podczas i w trakcie pokazu.

Regulamin jest na samym dole portalu
23.Każdy Użytkownik, który uczestniczy w transmisji prywatnej/transmisji prywatnej grupowej może podczas trwania takiej transmisji zgłosić Administratorowi nadużycie (poprzez kliknięcie na ikonę „zgłoś nadużycie” dostępną w ramach transmisji prywatnych/prywatnych grupowych) celem weryfikacji przez Administratora, czy Wykonawca nie narusza Regulaminu, w szczególności nie dokonuje pokazu, za który zapłacił Użytkownik lub czy nie dokonuje pokazu w sposób niezgodny z opisem danej transmisji. W przypadku zgłoszenia nadużycia następuje zawieszenie wypłaty Wykonawcy wynagrodzenia odpowiadającego wartości przekazanych żetonów do czasu weryfikacji transmisji przez Administratora, jednak nie dłużej niż na 7 dni (Transmisja prywatna grupowa musi zostać zgłoszona w opisany powyżej sposób przez minimum 30% Użytkowników, którzy zakupili na nią bilet). W przypadku stwierdzenia przez Administratora, że Wykonawca nie dokonuje pokazu, za który zapłacił Użytkownik lub dokonuje pokazu w sposób niezgodny z opisem danej transmisji Administrator może odmówić przekazania wypłaty na rzecz Wykonawcy w kwocie stanowiącej równowartość przekazanych przez Użytkownika żetonów celem uczestnictwa w transmisji prywatnej/prywatnej grupowej. W takim wypadku Użytkownik, który wykorzystał żetony w związku z transmisją prywatną/prywatną grupową nie traci ich.
24.W przypadku, jeśli z jakichkolwiek względów, Administrator nie dokonuje przekazania równowartości pieniężnej żetonów dla danego Wykonawcy, Wykonawcy przysługuje reklamacja w trybie opisanym w pkt XVII ust. 6 niżej. Reklamacja w zakresie zapłaty na rzecz Wykonawcy równowartości żetonów w przeliczeniu na polskie złote przysługuje również Użytkownikowi. Wszelka odpowiedzialność Administratora w zakresie reklamacji, o których mowa wyżej ograniczona jest do wysokości kwoty:

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » wt maja 16, 2023 11:05 pm

noenoe1986 pisze:
ndz kwie 02, 2023 2:44 am
Cofam tego posta
Na chuj, skoro cytat dał Pan GORYL?

Patrząc na to jak się ta kobieta zachowuje, to typ camgirl, która chce jak najmniej zrobić, a najwięcej zarobić.
Sztywniara.

noenoe1986
Posty: 2

Post autor: noenoe1986 » sob cze 03, 2023 3:08 am

Generalnie mógł bym skopiować konwersacje z _Cam_Girl__
Ponieważ odwróciła kota ogonem nie polecam wręcz przestrzegam bo mnie wykręciła.Typowa

ODPOWIEDZ