Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Hot_Sexy

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
Arturziel
Posty: 7

Hot_Sexy

Post autor: Arturziel » czw mar 30, 2023 1:34 pm

Witam, 2023,03,01 o godzinie 16:45 zawołałem na prywatna transmisje 5min za 350żet. użytkownika Hot_Sexy. Przez całą transmisje czekałem aż osoba robiąca streama naprawi to, oczywiscie tak sie nie stalo. Cały czas pisałem z nią ze nie ma żadnego obrazu i dzwięku. Hot _Sexy zobowiązała się o odrobienie tego priv ale nie dotrzymuje słowa. Prosze o rozpatrzenie sprawy

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob kwie 01, 2023 6:09 pm

Arturziel pisze:
czw mar 30, 2023 1:34 pm
Witam, 2023,03,01 o godzinie 16:45 zawołałem na prywatna transmisje 5min za 350żet. użytkownika Hot_Sexy. Przez całą transmisje czekałem aż osoba robiąca streama naprawi to, oczywiscie tak sie nie stalo. Cały czas pisałem z nią ze nie ma żadnego obrazu i dzwięku. Hot _Sexy zobowiązała się o odrobienie tego priv ale nie dotrzymuje słowa. Prosze o rozpatrzenie sprawy
Ty jako każdy użytkownik ma opcje zgłoś nadużycie i tak miałeś postąpić.
Twoje teraz pretensje są bez podstawne.
Nie skorzystałeś z opcji zgłoś nadużycie i nie ma tematu nikt Ci nie oda żadnego żetonu.
Taki przypadek jest nie jeden.
Wykonałeś część etapu bo deklarowałeś problem od początku wystarczyło tylko zgłosić nadużycie i był byś wygrany.
Jeśli nie zgłosiłeś nie ma nie będzie zwrotu żetonu bo formalnie ten priv się zakończył i już nic z tym nie zrobisz.
Twoje ustalenia z tą osobą co wy ustalacie są bez podstawy.
Liczy się zgłoś nadużycie i macie z tego korzystać.

Regulamin jest na samym dole portalu

23.Każdy Użytkownik, który uczestniczy w transmisji prywatnej/transmisji prywatnej grupowej może podczas trwania takiej transmisji zgłosić Administratorowi nadużycie (poprzez kliknięcie na ikonę „zgłoś nadużycie” dostępną w ramach transmisji prywatnych/prywatnych grupowych) celem weryfikacji przez Administratora, czy Wykonawca nie narusza Regulaminu, w szczególności nie dokonuje pokazu, za który zapłacił Użytkownik lub czy nie dokonuje pokazu w sposób niezgodny z opisem danej transmisji. W przypadku zgłoszenia nadużycia następuje zawieszenie wypłaty Wykonawcy wynagrodzenia odpowiadającego wartości przekazanych żetonów do czasu weryfikacji transmisji przez Administratora, jednak nie dłużej niż na 7 dni (Transmisja prywatna grupowa musi zostać zgłoszona w opisany powyżej sposób przez minimum 30% Użytkowników, którzy zakupili na nią bilet). W przypadku stwierdzenia przez Administratora, że Wykonawca nie dokonuje pokazu, za który zapłacił Użytkownik lub dokonuje pokazu w sposób niezgodny z opisem danej transmisji Administrator może odmówić przekazania wypłaty na rzecz Wykonawcy w kwocie stanowiącej równowartość przekazanych przez Użytkownika żetonów celem uczestnictwa w transmisji prywatnej/prywatnej grupowej. W takim wypadku Użytkownik, który wykorzystał żetony w związku z transmisją prywatną/prywatną grupową nie traci ich.
24.W przypadku, jeśli z jakichkolwiek względów, Administrator nie dokonuje przekazania równowartości pieniężnej żetonów dla danego Wykonawcy, Wykonawcy przysługuje reklamacja w trybie opisanym w pkt XVII ust. 6 niżej. Reklamacja w zakresie zapłaty na rzecz Wykonawcy równowartości żetonów w przeliczeniu na polskie złote przysługuje również Użytkownikowi. Wszelka odpowiedzialność Administratora w zakresie reklamacji, o których mowa wyżej ograniczona jest do wysokości kwoty:

Arturziel
Posty: 7

Post autor: Arturziel » wt sie 08, 2023 4:35 pm

dzięki

ODPOWIEDZ