Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak obrazu na niektórych transmisjach ios

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
clitersik
Posty: 1

Brak obrazu na niektórych transmisjach ios

Post autor: clitersik » czw lut 02, 2023 11:39 pm

Witam,

Mam problem, ponieważ nie mogę odtwarzać niektórych transmitujących. To znaczy leci głos w tle ale obrazu nie na. Komentarze również widać. Proszę o pomoc, żeby to naprawić.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pn lut 06, 2023 10:29 am

iOS "tak ma", podejrzewam ze to wina playera su ktory chyba niezbyt dogaduje sie z iOS, generalnie loteria

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lut 09, 2023 8:21 pm

PanKomin pisze:
pn lut 06, 2023 10:29 am
iOS "tak ma", podejrzewam ze to wina playera su ktory chyba niezbyt dogaduje sie z iOS, generalnie loteria
Może być tak że Player lub słaby internet nie daje rady przeprowadziłem testy rużnych modeli tel z nadającymi część z nich może część nie może nadawać.
Nawet sam odpaliłem transmisję zrobiłem fotę i był moderator i osoby co zemną to sprawdzały mnie widziały na kamerce 😜 jednym słowem to może być loteria lub player showup coś nie poprawnie zczytuje.
Moja pierwsza testowa transmisja totalna masakra 😀

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » czw lut 09, 2023 9:20 pm

GORYL pisze:
czw lut 09, 2023 8:21 pm
Może być tak że Player lub słaby internet nie daje rady
W przypadku produktow Apple'a to na bank nie wina neta. Jesli chodzi o oglądanie to nawet na bardzo mocnym necie niektórych transmitujących po prostu nie da się odpalić... i nieważne czy próbuje na iPhonie, iPadzie czy Macu, przeglądarka tez bez znaczenia... Dodatkowo, po kazdej aktualizacji systemu operacyjnego(iOS, iPad, MacOS) mozna spodziewac sie ze nagle wykrzaczac sie bedzie ktos inny a te ktore "nie dzialaly" wczesniej nagle cudownie smigaja bez problemu.
Co ciekawie, przy transmitowaniu na su po OBSie z Maca wydaje mi sie ze jest o wiele stabilniej niz z PC-ta.
Zeby nie bylo ze to wina neta to speedtest na na stacjonarce pokazuje mi aktualnie: ping 8, DL 860 UP 672, wiadomka ze na mobilu obetnie mi to router, ale to pomijalne.
Poza tym Goryl, ty akurat raczej wiesz ze jesli pominiesz Playera su to nagle kazdy stream z zasady dziala swietnie i transmitujace z "za slabym" netem to juz raczej rzadkosc.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lut 09, 2023 10:33 pm

Poza tym Goryl, ty akurat raczej wiesz ze jesli pominiesz Playera su to nagle kazdy stream z zasady dziala swietnie i transmitujace z "za slabym" netem to juz raczej rzadkosc.
[/quote]
Tak komin ale nie wszyscy mają światłowody i operatorzy lokalni mają słabe łącza lub je zaniżają je albo jest stara technologia router no oczywiście pozamykane domeny blokady na router u lokalnego dostawcy nie każdy ma tak kolorowo jak to się wydaje.
Taka umowa tam jest tak robiona by dostawca wygrywał w sądzie.
i podpisanie umowy o internet z takimi operatorami nie kiedy jest jedyne wyjście na jaki kolwiek internet.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pt lut 10, 2023 12:41 pm

Tak, ale ja mówię ze w kontekście oglądania su na urządzeniach Apple’a problemem zazwyczaj nie jest słaby net nadających a to ze systemy operacyjne tych urządzeń niezbyt dogadują się z Playerem SU, tudzież dogadują się wybiórczo. Inaczej mówiąc, oglądanie jakiejś laski która nadaje nawet na zajebistym necie na PC nie stanowi żadnego problemu gdy tymczasem ten sam stream na urządzeniach Apple to loteria… raz będzie ok, a innym razem po jakiejś aktualizacji nie zobaczysz nic.
Ewidentne winny player su bo na żadnej innej platformie streamingowej takiego problemu nie mam…nieważne czy mówimy o kamerkach erotycznych czy czymś zupełnie z innej branży.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt lut 10, 2023 1:26 pm

PanKomin pisze:
pt lut 10, 2023 12:41 pm
Tak, ale ja mówię ze w kontekście oglądania su na urządzeniach Apple’a problemem zazwyczaj nie jest słaby net nadających a to ze systemy operacyjne tych urządzeń niezbyt dogadują się z Playerem SU, tudzież dogadują się wybiórczo. Inaczej mówiąc, oglądanie jakiejś laski która nadaje nawet na zajebistym necie na PC nie stanowi żadnego problemu gdy tymczasem ten sam stream na urządzeniach Apple to loteria… raz będzie ok, a innym razem po jakiejś aktualizacji nie zobaczysz nic.
Ewidentne winny player su bo na żadnej innej platformie streamingowej takiego problemu nie mam…nieważne czy mówimy o kamerkach erotycznych czy czymś zupełnie z innej branży.
Ja ci napisze jak to wygląda od strony nadającej osoby.
Osoba co robi transmisję jest nie widoczna na ogólnym a ona normalnie nadaje bo jak wejdziesz do niej po niku to jest ona widoczna i wszystko jest normalnie. Nie wszystkie modele tel też obsługuje player no ewidetnie jest coś z domeną playera nie wszystkie mogą zrobić zapisać zdjęcie nie wszystkie osoby też mogą nadawać.
Ja wykonałem wczoraj testy i masz rację Player wymaga konfiguracji coś jest z domeną ona nie łączy drugiego razu czyli nie idzie się upublicznić.
Dla ich programisty nie jest to problem i trzeba to zgłaszać bo część mobilnie działa część grupy nie działa i ta grupa Apple iPhone nie działa poprawnie jak powina.

Idzie nadawać mobilnie ale player dalej nie upublicznia nie można zrobić zapisu avatar i tych osób co wiadome że nikt ich nie widzi ale nadają.

PanKomin
Posty: 95

Post autor: PanKomin » pt lut 10, 2023 5:27 pm

No, czyli jestesmy zgodni... z zasady nie jest to wina sprzetu tylko player jest zjebany i wykrzacza się randomowo na rożnych urządzeniach. Nie mam zadnego Androida to sie nie wypowiem ale na produktach Apple tak wlasnie jest...loteria.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt lut 10, 2023 6:33 pm

PanKomin pisze:
pt lut 10, 2023 5:27 pm
No, czyli jestesmy zgodni... z zasady nie jest to wina sprzetu tylko player jest zjebany i wykrzacza się randomowo na rożnych urządzeniach. Nie mam zadnego Androida to sie nie wypowiem ale na produktach Apple tak wlasnie jest...loteria.
Tak jestesmy player jest do poprawki.
Co do Androida to też jest loteria mój tel bez problemu co wczoraj zrobiłem testy ale już nie które modele mają problem z zrobieniem avataru zaraz po wciśnięciu zapisz foto odrazu tel wywala bywają też przypadki gdzie nadająca widzi jak jej obraz zacina lub zacięło.

I tu apel do wszystkich co nie mogą nadawać i oglądać shuwup mobilnie napiszcie w tej sprawie na kontakt na samym dole zgłoście to administratorowi.

Im więcej zgłoszeń usterki tym większa jest możliwość że to naprawia.

No tu też jest troszeczkę lepiej jeśli chodzi o android. Najgorsza grupa to Apple iPhona one już nie chodzą w żaden sposób nie da się oglądać i nadawać bo takie wiadomości też dostaje i też mam tu osoby co mają iPhone za parę tys zł i nie mogą nadawać tracą zarobek bo nie działa to mobilnie z grupy iPhona jak powinno.

Geystation
Posty: 5

Post autor: Geystation » pn mar 06, 2023 2:55 am

problem widze od dawna i dalej to samo xD

ODPOWIEDZ