Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Większe zapotrzebowanie na predkosc neta do płynnego odbioru transmisji niż wczesniej

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
KRZYSIEKCH22
Posty: 5

Większe zapotrzebowanie na predkosc neta do płynnego odbioru transmisji niż wczesniej

Post autor: KRZYSIEKCH22 » śr sty 18, 2023 8:34 pm

Mam problem z tnącym obrazem na prędkości 4mb, wcześniej na takim łączu wszystko było ok a teraz tnie niesamowicie. Na 10mb jest ok bo sprawdzałem ale do niedawna mniej niż 5 wystarczało a teraz nie.

Wie ktoś z czego, to wynika? Youtube i inne filmiki a także transmisję z innych stron ładnie odbierają przy takich wartościach. Nie kumam.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw sty 19, 2023 1:00 am

KRZYSIEKCH22 pisze:
śr sty 18, 2023 8:34 pm
Mam problem z tnącym obrazem na prędkości 4mb, wcześniej na takim łączu wszystko było ok a teraz tnie niesamowicie. Na 10mb jest ok bo sprawdzałem ale do niedawna mniej niż 5 wystarczało a teraz nie.

Wie ktoś z czego, to wynika? Youtube i inne filmiki a także transmisję z innych stron ładnie odbierają przy takich wartościach. Nie kumam.
To jest laptop czy telefon?
Ty nadajesz czy oglądasz?
Jaki jest sped test internetu twojego łączą.

KRZYSIEKCH22
Posty: 5

Post autor: KRZYSIEKCH22 » czw sty 19, 2023 11:55 pm

Telefon a do 5mega tnie bardzo a powyżej przestaje a wcześniej tak nie było i już tak parę tygodni jest. Test robię na stronie speed test. Na innych tel to samo. Aha i ja oglądam. Więc nawet przy takim słabym necie nie powinno być kłopotu a jednak jest i nwm co się zmieniło.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt sty 20, 2023 12:31 am

KRZYSIEKCH22 pisze:
czw sty 19, 2023 11:55 pm
Telefon a do 5mega tnie bardzo a powyżej przestaje a wcześniej tak nie było i już tak parę tygodni jest. Test robię na stronie speed test. Na innych tel to samo. Aha i ja oglądam. Więc nawet przy takim słabym necie nie powinno być kłopotu a jednak jest i nwm co się zmieniło.
Tak od jakiegoś czasu jest minimum te 10mbs uploadu a operator sieci Internetu nie może Ci zwiększyć prędkości np do 20mbs oni aż się sami proszą za nie duże dopłaty by to brać.

Zwiększając szybkość łącza intrnetu zwiększysz upload i będziesz mógł oglądać showup.tv bez problemu.

ODPOWIEDZ