Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

probuje wejsc na kam brak profilu na str glownej

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
diabelek669
Posty: 2

probuje wejsc na kam brak profilu na str glownej

Post autor: diabelek669 » czw gru 01, 2022 12:31 am

witam pisze w imieniu swoim jak i zarowno innych uzytkownikow waszego portalu. Otoz notorycznie pojawia sie prolem gdy robie transmisje i robie minaturke zdj na str glowna nie widac mnie na niej ze nadaje trzeba wysc i wejsc z transmisji kilka nawet kikanascie razy zanim pojawi sie na str glownej. to samo maja inni uzytkownicy majacy nawet polaczzenie swiatlowodowe i dobry sprzet wiec jesli wam zalezy na uzytkownikach zrobcie cos z tym i tak samo z rozlaczaniem serwerow i rwaniem transmisji miedzy 20 a 23

Kayla
Posty: 14

Post autor: Kayla » śr gru 07, 2022 6:50 pm

Przez ostatnich parę dni mam podobny problem. Robię transmisję, zdjęcie/avatar do transmisji a transmisja nie jest widoczna na stronie głównej. Wygląda to jakbym w ogóle nie nadawała. W takich chwilach zazwyczaj pomaga usunięcie ciasteczek. Odświeżanie strony na niewiele się zdaje :/.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt gru 09, 2022 7:06 pm

Kayla pisze:
śr gru 07, 2022 6:50 pm
W takich chwilach zazwyczaj pomaga usunięcie ciasteczek. Odświeżanie strony na niewiele się zdaje :/.


Bo to już nic nie daje czyszczenie ciasteczek itd. To wymaga większego poświecenia czasu i jest do zrobienia.

Ptasz00r
Posty: 1

Post autor: Ptasz00r » czw gru 15, 2022 11:17 am

Może ktoś podac rozwiązanie problemu?
Na ogólnym jest obraz, na priv nie ma…
Czarno albo łączenie z trans, czyszczenie cookie i zmiany rozdzielczości nie pomagają

GORYL pisze:
pt gru 09, 2022 7:06 pm
Kayla pisze:
śr gru 07, 2022 6:50 pm
W takich chwilach zazwyczaj pomaga usunięcie ciasteczek. Odświeżanie strony na niewiele się zdaje :/.


Bo to już nic nie daje czyszczenie ciasteczek itd. To wymaga większego poświecenia czasu i jest do zrobienia.
Możesz napisać co trzeba zrobić?

WojciechBONITO
Posty: 4

Post autor: WojciechBONITO » sob gru 17, 2022 1:16 am

Ale to jest naprawdę okropne że się zacina że nie wczytuje że nie ma obrazu

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob gru 17, 2022 7:27 pm

Najczęściej problem występuje w sieci Orange z funbox 6 lub 3 prawdopodobnie jakaś domena jest źle zaczytywana i się zawiesza bo albo avatar widać stary albo nie zapisuje nowego foto po drugim albo nie ma całkowicie nadającej osoby na ogólnym a ona nadaje.
Najczęściej zgłaszają się z takim problemem osoby z sieci Orange i z takimi problemem i u wszystkich jest siec Orange i funbox 6 i 3
I odkąd showup naprawiło logowanie to zaczęły się te problemy zapisu awataru i transmisje widmo że nadająca siebie widzi w kamerce ale oglądający jej nie widzi i jej na ogólnym nie ma

Nie dawno miałem okazje ten problem z avatar naprawić ale tam była siec UPC Polska connect box u było to w listopadzie jakoś pod koniec ale tam i nigdy nie było transmisji widmo.

Mówiąc wprost wina jest po stronie showup naprawili coś a cos się spierd............)

Zgłaszajcie problem na kontakt u nich bo jak na razie problem jest u tych co posiadają Orange światłowody z funbox 03 i 06.

Ja nie posiadam Orange światłowodu i nie mam routera Funbox i nie mogę wykonać dalszej dogłębnej analizy co jest nie tak.
.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr sty 11, 2023 11:53 am

Zrobiłem to na dniach u osób z Orange funbox 6 i 3 i już normalnie pracują bez problemu.
Czyli problem idzie zrobić wymaga to trochę czasu i da się zrobić.

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » śr sty 11, 2023 5:10 pm

Miałam.to.samo...Pomógł mi GORYL poszukaj sobie i napisz do niego,myślę że Ci pomoże.Pozdrawiam

Squirtujaca_kotka92
Posty: 36

Post autor: Squirtujaca_kotka92 » czw sty 12, 2023 9:46 pm

Goryl na prawdę robi świetną robotę. Znamy się od lat i zawsze naprawiał wszystkie usterki:) Ja jestem zadowolona :) Polecam z czystym sumieniem ;)

diabelek669
Posty: 2

Post autor: diabelek669 » śr sty 25, 2023 5:11 pm

goryl kolego wielkie dzieki za pomoc pomogles nie tylko mi ale duzej liczbie uzytjiwnikow wielka 5tka dla ciebie:)

ODPOWIEDZ