Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Potrzebuje pomocy od jakiegos administratora

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
Taktaktenwlustrze
Posty: 1

Potrzebuje pomocy od jakiegos administratora

Post autor: Taktaktenwlustrze » śr lis 30, 2022 1:05 pm

Czy moze mnie jakis administrator sprawdzic na prywatnej rozmowie? Kolejna osoba mowi mi ze nie dziala mi kamerka podczas prywatnej transmisji

venuslut
Posty: 12

Post autor: venuslut » pt gru 02, 2022 2:31 pm

Pomoc i "od administratora" się nie łączy na tym portalu niestetyXD upp i mam nadzieję że ktoś pomoże

HeavenlyOrgasms
Posty: 9

Post autor: HeavenlyOrgasms » pt sty 06, 2023 2:53 am

Najprościej zacząć livea i żeby Cię ktoś zgłosił, wtedy moderator strony bierze 'ala priva' i można coś zdziałać, my ze swoim partnerem mieliśmy sytuację że trzeba było pokazać dowód 🤣👍🏻

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt sty 06, 2023 3:29 pm

Taktaktenwlustrze pisze:
śr lis 30, 2022 1:05 pm
Czy moze mnie jakis administrator sprawdzic na prywatnej rozmowie? Kolejna osoba mowi mi ze nie dziala mi kamerka podczas prywatnej transmisji
To znaczy że wcześniej byłaś
i nadawałaś to moderator dał akceptację.
Problem nie widzialnych trasmisji jest na forum ten problem opisałem go dokładnie i pare osób miałem okazję poznać to miało też problem u siebie w ustawieniach.

Jak nie widzę trudno mi coś powiedzieć bo mam bardzo rużne przypadki problemów i tak bez analiz sprawdzania się nie da.
Wszystkie osoby co miałem z tym problemem narazie problemu nie ma lub występuje żadziej.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt sty 06, 2023 3:35 pm

HeavenlyOrgasms pisze:
pt sty 06, 2023 2:53 am
Najprościej zacząć livea i żeby Cię ktoś zgłosił, wtedy moderator strony bierze 'ala priva' i można coś zdziałać, my ze swoim partnerem mieliśmy sytuację że trzeba było pokazać dowód 🤣👍🏻
Administrator może sprawdzić dowód tylko proszę nie pokazywać go dokładnie same posiadanie dowodu osobistego starczy pokazać z daleka. Nigdy nie powino mieć miejsca pytanie o pesel i pokazanie imię i nazwisko adres zamieszkania. Nie wolno im tego robić i nie mogą tego wymagać. Same okazanie dokumentu starczy z daleka.

HeavenlyOrgasms
Posty: 9

Post autor: HeavenlyOrgasms » ndz sty 08, 2023 9:48 am

GORYL pisze:
pt sty 06, 2023 3:35 pm
HeavenlyOrgasms pisze:
pt sty 06, 2023 2:53 am
Najprościej zacząć livea i żeby Cię ktoś zgłosił, wtedy moderator strony bierze 'ala priva' i można coś zdziałać, my ze swoim partnerem mieliśmy sytuację że trzeba było pokazać dowód 🤣👍🏻
Administrator może sprawdzić dowód tylko proszę nie pokazywać go dokładnie same posiadanie dowodu osobistego starczy pokazać z daleka. Nigdy nie powino mieć miejsca pytanie o pesel i pokazanie imię i nazwisko adres zamieszkania. Nie wolno im tego robić i nie mogą tego wymagać. Same okazanie dokumentu starczy z daleka.
Spokojnie moderator kazał zasłonić imię itp tylko data i twarz żeby była :)

ODPOWIEDZ