Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z prv

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
brun00
Posty: 1

Problem z prv

Post autor: brun00 » ndz lip 17, 2022 12:42 am

Witam pisze w takiej sprawię mianowicie gdy wziąłem prv z użytkowniczką sexual_education 17.07.2022 jakoś o godzinie 00:10 - 00:20 pod czas prv non stop wywalało obraz i był napis "łącze z transmisją" lub " oczekiwanie na rozpoczęcie transmisji" albo jeszcze wywalało błąd ( błąd - nie udało się połączyć z transmisją) Dodam że internet mam igłe więc tu nie ma prawa być problemu a podczas priva nie miałem więcej okien otwartych ani innych aplikacji z całego prv który miał trwać 8 min widziałem może 15 sec i to w formie zdjęc bardziej, pomijając to że to za co zapłaciłem ni jak się miało do tego co otrzymałem ( dałem tam nawet przycisk zgłoś nadużycie bo tego co było w opisie ni jak nie było) a w roli ścisłosci był to prv za 500żet czyli wydane 88zł. Zdaje sobie sprawę że tych 88zł nikt mi nie odda ale od kąd mam konto i nie jeden prv brałem to takie coś zdarzyło się pierwszy raz, A chyba nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto. Więc czekam na jakąś odpowiedź i rozsądne rozpatrzenie całej sprawy

Darek987654321
Posty: 2

Post autor: Darek987654321 » pt sie 05, 2022 10:06 am

Tak samo tyle że z użytkowniczka sexi_ruch i nie mam pojęcia jak odzyskać kasę

ODPOWIEDZ