Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problemy z obrazem na priv i grupowych od 25 marca

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
kochlik_doskonaly
Posty: 2

Problemy z obrazem na priv i grupowych od 25 marca

Post autor: kochlik_doskonaly » sob mar 26, 2022 12:01 pm

Nie działa obraz transmitujących na privach i grupowych. Cały czas "Czekam na rozpoczęcie transmisji..."

adamka18cm
Posty: 1

Post autor: adamka18cm » sob mar 26, 2022 1:07 pm

u mnie ta sama sytuacja. przelane 200zet i brak obrazu...

Merlin94
Posty: 2

Post autor: Merlin94 » ndz mar 27, 2022 4:10 am

Podbijam, to samo...

Dagmara111
Posty: 4

Post autor: Dagmara111 » ndz mar 27, 2022 4:17 am

Hej to samo ja mam na privach co 3 działa tak jest od wczoraj ,wchodza na priv i cigle jest napisane ustawia kamere i koles mnie nie widzi

Dagmara111
Posty: 4

Post autor: Dagmara111 » ndz mar 27, 2022 4:23 am

Dodatkowo jak sie odpali transmisje to nie widac jej na ogolnym tak jest juz od miesiaca ,dziewczyny piszcie do modracji
nich cos robia przeciez to jest tez w ich interesie

hejter222
Posty: 2

Post autor: hejter222 » ndz mar 27, 2022 5:28 am

Ale nie ma sensu pisać do moderacji . Co by się nie działo oni zawsze odpisują formułkami i mają wszystko w dupie

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » ndz mar 27, 2022 8:06 am

Dokładnie mam to samo,pisałam do su kilka maili ale problem się powtarza.Mialam na rano informatyka zamawiać bo mi odpisali ze to nie ich problem.Co 3 priv działa a później kamera się nie otwiera.Ludzie się wkurzają.Moderator nic nie robi.
Dziwne to jest...

AngelsDevilAnastazja
Posty: 1

Post autor: AngelsDevilAnastazja » ndz mar 27, 2022 8:56 am

Mam to samo od wczoraj, o co z tym chodzi, nie da sie normalnie pracowac, i tylko czlowiek sie wkurwi@.
raz działa jeden priv, a na innych jest ''ustawiam kamere'' nie podoba mi sie to i zróbcie cos z tym SHOW UP.!!!

Cizdonek
Posty: 20

Post autor: Cizdonek » pn mar 28, 2022 9:03 pm

monikadomina pisze:
ndz mar 27, 2022 8:06 am
Dokładnie mam to samo,pisałam do su kilka maili ale problem się powtarza.Mialam na rano informatyka zamawiać bo mi odpisali ze to nie ich problem.Co 3 priv działa a później kamera się nie otwiera.Ludzie się wkurzają.Moderator nic nie robi.
Dziwne to jest...
kolezanko napisali ci tak aby ciebie zbyc, poniewaz skoro nie tylko u ciebie wystepuje taki problem to ewidentnie widac ze jest to tylko i wylacznie wina Showup

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » wt mar 29, 2022 3:42 pm

Na szczęście wszystko działa idealnie juz.

ODPOWIEDZ