Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z Priv I Transmisja

Kogoś nie widać na transmisji?
ODPOWIEDZ
gaja1987
Posty: 1

Problem z Priv I Transmisja

Post autor: gaja1987 » śr mar 27, 2024 10:37 pm

Od kilku dni występuje u mnie pewien problem .

1. rozpoczynając transmisję gdy zrobię zdjęcie i potem sprawdzam na telefonie to okazuje się że moja transmisja nie działa. Po kilku / kilkunastu próbach transmisja "zatrybia " jest piękna i płynna.

2 . Akceptując priv wszystko u mnie płynnie działa, a odbiorca mnie nie widzi. Odswierzamy tak sobie aż zatrybi , ale czasem i tak nic nie pomaga więc wychodzę żeby oddało oglądającemu żetony. Czy ktoś ma propozycje jak rozwiązać tą zagadkę.
PS internet mam super, mam kilka różnych internetów i próbuje na każdym i wszędzie problem występuje ten sam. Próbowałam różnych przeglądarek i również jest dokładnie to samo.

Joker921
Posty: 1

Post autor: Joker921 » sob cze 08, 2024 11:10 pm

Witam. Przed chwila miałem prywatny 5 minutowy
pokaż za 140 żetonów z Martą . Co mam kupić ?

Kairi
Posty: 3

Post autor: Kairi » wt cze 18, 2024 10:44 am

Znalazłaś rozwiązanie tego problemu? Bo ja mam tak samo, a moderatorzy nie kwapią się do pomocy ;) Nic nie dały zmiany przeglądarek, usuwanie antywirusa i adblocka, sterowniki wszystkie aktualne, kabel internetowy kategoria 6a. Kiedyś mogłam streamowac na 15 stronach w hd, a showup mówi mi że nie mogę streamowac w bdb jakości bo internet za słaby XDDD

Afgan94
Posty: 1

Post autor: Afgan94 » sob sie 10, 2024 11:55 am

witam dziwna sytuacja umowiona transmisja na 20 min za 955z po 5 minutach padl glos odswiezanie nic nie dało chwile pozniej urwalo pokoj niby czas byl wstrzym,any ale juz nie udalo sie odswiezyc sytuacja tyczy sie Pani BLOOOW

Mercedes34
Posty: 6

Post autor: Mercedes34 » pn sie 12, 2024 1:04 pm

Gaja 1987 mam taki sam problem
Mam transmisje niby wszystko działa ale obserwujący mnie nie widzą ani nie ma głosu
Ja mam o raz a oni nie
Kilka razy odświeżam i nic nie daje
Wiecie może jak to ogarnąć??
Bo oczywiście z po.oca tu jest problem....

ODPOWIEDZ