Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Rozdzielczosć streamu - GORYL POMÓŻ!

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
notesyre
Posty: 92

Rozdzielczosć streamu - GORYL POMÓŻ!

Post autor: notesyre » czw gru 09, 2021 9:31 pm

Jakiś typ wchodzi na moje transmisje i mówi mi, że mam rozdzielczość 360p lub 288p streamu, a przecież ustawiam bardzo dobrą lub dobrą...

O co chodzi? Mam dobry komputer, więc chcę nadawać w HD, a nie 360p :(

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt sty 14, 2022 9:09 pm

Nie mam czasu na takie bzdury, coraz bardziej rozważam odejść z pomocy zleceń. To showup.tv jest od pomocy dla ludzi.

_Parowa
Posty: 1

Post autor: _Parowa » sob sty 15, 2022 10:11 am

Ten ktoś najprawdopodobniej Cię okłamuje, bo to tak nie działa. Jeśli Ty masz ustawiona jakość i jest to np. 720p to SU nie jest tak zbudowane, ze obniży Twoja jakość. Prędzej u oglądającego będą pojawiałaby się zakłócenia, przeskoki klatek lub kwadraty ale jeśli Twoja jakość na wyjściu jest ustawiona to taka będzie wysyłana do odbiory. Ważne jest tez co masz ustawione u siebie. Jeśli masz ustawione na automatyczna jakość to SU będzie monitorowało jakość połączenia i jeśli uzna ze jest za wolno to wtedy obniży jakość, żeby odbiorca nie miał zakłóceń. Jednak jeśli tylko jakość połączenia się poprawi, poprawia się tez jakość streamu.

Jak chcesz to zrób sobie sama test. Odpal transmisje na ukrytej, czyli nie robisz miniaturki na główna. Weź telefon, ustaw tak żeby NIE korzystał z Twojej sieci WiFi tylko żeby korzystał z internetu z sieci komórkowej. Wejdź na swoją ukryta transmisje i zobacz sama jaka jest jakość.

notesyre
Posty: 92

Post autor: notesyre » pn sty 17, 2022 11:04 am

GORYL pisze:
pt sty 14, 2022 9:09 pm
Nie mam czasu na takie bzdury, coraz bardziej rozważam odejść z pomocy zleceń. To showup.tv jest od pomocy dla ludzi.
To nie bzdury!
_Parowa pisze:
sob sty 15, 2022 10:11 am
Wejdź na swoją ukryta transmisje i zobacz sama jaka jest jakość.
Jest chujowa, widzę to... faktycznie widać to po krawędziach, np. fotelu, że jest gorsza jakość...

ODPOWIEDZ