Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Aktualizacja iOS 15 i koniec nadawania :/

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Myfeetyourdream
Posty: 9

Aktualizacja iOS 15 i koniec nadawania :/

Post autor: Myfeetyourdream » wt lis 09, 2021 9:14 am

Hej jeśli jest już taki wątek z góry przepraszam. Zacznę od tego , ze od początku Moje transmisje są przez telefon iPhone 11 pro max i wszystko działało bez problemu do czasu kiedy pojawiła się aktualizacja jaką wymieniłam w tytule czyli iOS15 ciagle jest komunikat , ze inicializuje stream po czym pojawia się kolejny , ze nie udało się opublikować transmisji. Adblock jest wyłączony. Czy któryś z Panów jest w stanie mi pomoc ?:) Z góry dziękuje za pomoc. Daria 🥰

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lis 09, 2021 10:09 am

Jedyne co przychodzi mi do głowy to czy tam jest coś takiego jak zgoda witryn kam zezwól mikrofon zezwól . Tu musi ci pomóc pytajnik ja nie mam iPhona i nie wiem jak to się to ma do su.

Myfeetyourdream
Posty: 9

Post autor: Myfeetyourdream » wt lis 09, 2021 10:45 am

Hej. Wiesz mam zgodę i na kam i na mikrofon wszystko jest tak jak powinno być.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lis 09, 2021 11:33 am

Z tego co już widzę to na Windows 11 tez nie chce showup pracować nie u wszystkich tak jest ale problem występuje już od czasu ulepszeń su w listopadzie.

Jedyna opcja to przywrócić ustawienia domyślne w iOS na iPhone 11 Pro Max
To nie wpłynie na pliki osobiste APPLE iPhone 11 Pro Max W wyniku zresetowania ustawień w iOS będziesz mogła używać swojego konfiguracją fabryczną. Może to pomoże ci w pracy na showup.

Myfeetyourdream
Posty: 9

Post autor: Myfeetyourdream » sob lis 13, 2021 9:10 pm

Dziękuję za pomoc. Niestety nie działa w dalszym ciągu, ale to nic :) Miło , że chciałeś pomóc. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz lis 14, 2021 11:57 pm

Nie wiem co może być nie tak cofając do ustawień fabrycznych powino ci to ruszyć. Trudno jest jak się tego nie widzi coś pisać. A pisałaś do su co oni na to mówią?

Vsxd912
Posty: 1

Post autor: Vsxd912 » sob lis 20, 2021 2:12 pm

Mam ten sam problem na iphonie 12 po aktualizacji na IOS 15 próbowałem już wielu rzeczy dłubałem w ustawieniach safari itp. ale nadal nie mogę nadawać.

_Lila_
Posty: 1

Post autor: _Lila_ » czw sty 26, 2023 4:15 am

Mam to samo, czy ktoś już wie jak to naprawić?

goto_hell_
Posty: 18

Post autor: goto_hell_ » pt sty 27, 2023 9:18 am

aktualnie jest nowsza, ja do odpalenia czasem priv uzywam przegladarki google. >wersja komputerowa > zgody do kam i mikrof na su > i oczywiscie bez poziomowania czy tam blokady ekranu - telefon poziom w lewo ;*

11pro ;*

ODPOWIEDZ