Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Logitech StreamCam

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
staff
Posty: 3

Logitech StreamCam

Post autor: staff » pn lis 08, 2021 8:12 am

Cześć,

mam problem z kamerką Logitech StreamCam. Kamerka jest widziana w oprogramowaniu LogitechCapture, Wykrywają ją też strony z testami kamerek.
Niestety nie mogę rozpocząć transmisji, wyskakuje powiadomienie o AdBlocku, którego nie mam zainstalowanego.

Wyłączałem antywirusa, VPN'a, bez skutku.

W ustawieniach Google Chrome kamera jest "zezwalaj" i Google ją widzi na tyle, żeby podać jej nazwę jak i LogitechCapture.

Proszę o pomoc :(

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » pn lis 08, 2021 12:09 pm

Mikrofon też musi być na zezwoleniu...

staff
Posty: 3

Post autor: staff » wt lis 09, 2021 6:28 am

Mikrofon też jest ustawiony na zezwalaj. W google chrome jest nawet "rejestr" "zezwolono na używanie kamery" i adres https://showup.tv:443. Jak wejdę w to to wszystkie opcje dla showup mam ustawione zezwalaj lub pytaj. Nic nie mam zablokowane.

Niestety nadal nie działa.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt lis 09, 2021 6:31 am

staff pisze:
pn lis 08, 2021 8:12 am
Cześć,

mam problem z kamerką Logitech StreamCam. Kamerka jest widziana w oprogramowaniu LogitechCapture, Wykrywają ją też strony z testami kamerek.
Niestety nie mogę rozpocząć transmisji, wyskakuje powiadomienie o AdBlocku, którego nie mam zainstalowanego.


Wyłączałem antywirusa, VPN'a, bez skutku.

W ustawieniach Google Chrome kamera jest "zezwalaj" i Google ją widzi na tyle, żeby podać jej nazwę jak i LogitechCapture.

Proszę o pomoc :(
To sprawdź czy kamera działa na Opera i u konkurencji na stronie. Zobacz też jaki masz adres IP i DNS zmieny czy stały i zrestartuj kartę sieciową może też trzeba będzie zresetować router do ustawień fabrycznych. No tu hasła są pod spodem routera lub ukryte klapką. I na nowo zrobić konfiguracje karty jak rutera.

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » wt lis 09, 2021 10:53 pm

staff pisze:
wt lis 09, 2021 6:28 am
Mikrofon też jest ustawiony na zezwalaj.
Sprawdź na trybie prywatnym (bez innych rozszerzeń)...
(Albo na nowo zainstalowanej przeglądarce - wtedy masz pewność, że jest bez dodatków)

Może ktoś Ci wgrał AdBlocka, a nawet o tym nie wiesz...
Albo jakaś aplikacja jest wgrana jak AdMuncher...

staff
Posty: 3

Post autor: staff » czw lis 11, 2021 3:31 pm

Na Microsoft Edge gdzie nie mam żadnych dodatków też nie działa.

Zadziałało na trybie zwykłym w Google Chromie, dotąd próbowałem na incognito.
Co nie zmienia faktu, że fajnie byłoby móc streamować z incognito.


Nie nie, na pewno nie ma żadnych rozszerzeń, może rzeczywiście przeinstaluje przeglądarkę lub spróbuje na operze.

Epifania
Posty: 6

Post autor: Epifania » pn lis 15, 2021 8:59 am

Wybacz pytanie i bez urazy, ale ... czemu z trybu incognito? Jeśli chcesz prywatności czy ochrony to raczej VPN ;)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn lis 15, 2021 1:00 pm

Staff a usuwałeś to z systemu jak bo jak zrobisz dodaj usuń programy to nie tendy droga. To trzeba usunąć z pomocą programu co usunie katalog i rejestry i wszystkie pozostałości po logiteh.

ODPOWIEDZ