Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

nie moge uruchommic kamery transmisji

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
karol216
Posty: 12

nie moge uruchommic kamery transmisji

Post autor: karol216 » pt sty 22, 2021 11:32 am

Witam czy moglby ktos mi powiedziec co zrobic zeby mogl uruchomic kamerke do transmisji bo nie moge wyskakuje mi ze slabe lacze albo wlaczony adblocker ,ale ja tego nie mam.albo jak usunac go wrazie w. Lacze mam 1mb/s .Prosze pomozcie

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob sty 23, 2021 5:41 am

Możesz zwiększyć łączę internetu zmienić kartę sieciową na mocniejszą z USB 3,0.
Może do twojego routera da się dobrać anteny kierunkowe wzmacniające sygnał..
Może być słaba jednostka centralna np mało pamięci RAM lub słabych parametrów procesor.
Mam za mało informacji co ty masz za problem.
Najlepiej jest to zobaczyć mieć na to wgląd dopiero potem można ustalić co zrobić.
To wcale nie dziwne że kamera ci nie odpali nie spełniasz wymagań określonych przez showup.tv.
A odkąd zostały podniesione w zgledem jakości obrazu dużo osób ma problem z nadawaniem jak i oglądaniem. Za wysoki poziom uploadu ustawiony na logiteh brio tylko trzeba zaznaczyć że brio chodzi na full wymaganiach HD od 16 GB pamięci RAM.
I tak to jest ustawione a wystarczy tylko dostosować obraz do tych kam większości logiteh c 920, c922, a nawet razer kiyo ona jest bardzo dobrą kamera na test obrazu na ustawienie ostrości i głębi koloru..

Jak sobie z tym nie poradzisz napisz mi prywatne prywatną wiadomość żetony odaje z prywatnych wiadomości.

Podofilia
Posty: 58

Post autor: Podofilia » sob sty 23, 2021 11:34 pm

GORYL pisze:
sob sty 23, 2021 5:41 am
a wysoki poziom uploadu ustawiony na logiteh brio tylko trzeba zaznaczyć że brio chodzi na full wymaganiach HD od 16 GB pamięci RAM.
I tak to jest ustawione a wystarczy tylko dostosować obraz do tych kam większości logiteh c 920, c922, a nawet razer kiyo ona jest bardzo dobrą kamera na test obrazu na ustawienie ostrości i głębi koloru..
No chyba kurwa nie...

Obrazek

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz sty 24, 2021 12:24 am

Tak ty się sugerujesz starym schematem co nie ma nic z ty co jest teraz. To było dawniej teraz to jest dużo większe wymagania su bo sami odpisali mojej znajomej. Że zostały podniesione wymagania systemowe zgledem jakości obrazu. Jak znajdę ten odpis to go tu dam.

karol216
Posty: 12

Post autor: karol216 » ndz sty 24, 2021 8:26 am

witam LAptopa mam od 2 lat dopiero
Intel i5-6300,2.3ghz Pamiec RAM 8gb win 10 64bitowy.Grafika 9500GTX
Internet mam z Vectry 1mb/s

To ja juz nie wiem.kominukat wyskakuje mi wylacz adblockera-samo wylaczenie moze nie pomoc .Lajkiem jestem w tch tematach .na prv nie napisze bo nie mam zetonow.Inni nie sadze ze maja lepsze komputery bo jak nieraz ogladam to widze jak im obraz laguje .Wiec o co tuta chodzi?pozdrawiam

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz sty 24, 2021 11:15 am

Karol laptop jest ok gorsze juz miałem okazję spotkać ale to nie ważne.
Prawy górny narożnik, Adblok plus chrome i żaden adblok zwykły. Pobierz adbloka plus chrome z Google dodaj do roszerzenia. będzie koło gwiazdki ulubione obok czarna ikonka prawym na to przypnij. Na Showup.tv jest czerwona kropka naciśnij na ABP i ma być szara na su.
Lewy górny narożnik, Następny krok to zgoda witryn koło adresu su jest kłudka tam jest zgoda witryn i trzeba ustawić kamera i mikrofon zezwól. Następnie odpalić showup.tv i pojawi się mała czarna kamerka przy gwiazdce klikasz na to zarządzaj i wchodzisz do kamery jaka tam jest ustawiona jako główna do odczytu i tak to powino być ok.

Podofilia
Posty: 58

Post autor: Podofilia » ndz sty 24, 2021 11:39 pm

TL;DR - masz za słabego neta.
Nie obejdziesz tego.
GORYL pisze:
ndz sty 24, 2021 12:24 am
Tak ty się sugerujesz starym schematem co nie ma nic z ty co jest teraz. To było dawniej teraz to jest dużo większe wymagania su bo sami odpisali mojej znajomej. Że zostały podniesione wymagania systemowe zgledem jakości obrazu. Jak znajdę ten odpis to go tu dam.
Po pierwsze, to wymagania kamerki, nie szołapa.

Ciężko było zacytować to, czym próbujesz przytyknąć?
4 GB "na SU", 2 GB "na kamerkę", reszta 2 GB dla fajniejszej liczby 8 GB!
A gdzie tam do 16 czy 32 ... bajdurzysz w chuj. O wiele lepsze jakościowo streamy np. na "Trzęsiawce" nadają ludzie mając 8 GB RAMu...

Dodam jeszcze, że ten model procesora spełnia minimum szołapowe-regulaminowe, podczas gdy zaleceniem jest procek 4-rdzeniowy (w materiałach wideo to gadali).
a) Urządzenie klasy PC/Mac wyposażone w jeden z systemów operacyjnych: Microsoft Windows 10 (lub nowszy), Mac OS X 10 (lub nowszy) lub rodzinę systemów na bazie Linux (Debian, Ubuntu, RedHat)
b) Minimalne wymagania sprzętowe: procesor: 2-rdzeniowy, pamięć RAM: 4 GB Ram'u
[...]
d) Pozostałe wymagania: /* to jest dla oglądania */
- Połączenie z Internetem: 10 Megabitów (download / prędkość pobierania)
[...]
Dodatkowe wymagania techniczne dla Wykonawców:
a) Połączenie z Internetem: 2 Megabity (upload / prędkość wysyłania)


b) Przeglądarka Internetowa:
- Obsługa technologii WebRTC

c) Możliwość łączenia się ze zdalnym serwerem:
- Porty TCP-IP: 1935
- Porty UDP: od 6970 do 9999

d) Kamerka Internetowa

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn sty 25, 2021 12:17 am

Tak tylko mi napisz ile razy ty robiłeś logiteh brio u kogoś bo ja to nie wiem z statestyk tylko z realnej pomocy u kobiet na Showup.tv i nie tylko.
Logiteh brio miała nie jedna klientka na Showup.tv z małą ilością ram i co z w związku z tym kamera ma obraz słabej jakości na Showup.tv już 4GB ram nawet 8GB ram jest mało. Od 16ram showup.tv nie jest tak rozmyta kamera. I jest sporo osób co musiało z zakupem kamery dołożyć pamięci bo widziały to po swoim obrazie. Wypowiadasz się na temat kamer a ile ty razy zrobiłeś komuś pełne instalacje?. Znam tutaj nie jedna osobe co ma logiteh brio i musiała dokupić ram bo miała obraz zasnierzony nie czysty. To zanim zasugerujesz się danymi sprawdz sobie jak ta kamera pracuje na Showup.tv.

Tylko na minimalnych wymaganiach nie masz full HD Jakość 1080pixeli a 720pixeli to daje dużo gorszej jakości obraz.
Ale co ty wiesz o kamerze jak ty nie masz nic innego jak statystyki.
Statystyki są podane w minimalnym wymaganiu co mamy obraz dużo gorszy. Do pełnego full HD jakość 1080pixeli musi być od 16 GB pamięci RAM do 32Gb. Radze ci to sprawdzić potem pisać. Bo ja mam wieloletnie doświadczenie z kamerami.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn sty 25, 2021 12:44 am

Podofilia pisze:
ndz sty 24, 2021 11:39 pm
TL;DR - masz za słabego neta.
Nie obejdziesz tego.

A ja ci mowie że to obejdę dziś są anteny kierunkowe ,karty sieciowe dużo mocniejsze z USB i zawsze jest poprawa jak na standardowym.

UGREEN MOCNY KABEL SIECIOWY ETHERNET RJ45 CAT8 1M,2M,3M,5M
Ugreen - Adapter zewnętrzny Gigabit Ethernet USB 3.0 UGREEN
Antena kierunkowa do Internetu ale zależy jaki mamy router.

Dziewczyna miała słabiutki wynik Internetu i uploadu i zakupiła to poprawa była znaczna.
Jej internet po zastosowaniu anteny i kabla i adaptera dużo poprawił.To nie jest do końca tak że nic się nie zrobi jak ty piszesz Podofilia.

karol216
Posty: 12

Post autor: karol216 » pn sty 25, 2021 7:02 am

zakreciles sie juz ze nic nie zczailem ........................

ODPOWIEDZ