Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z kamerą Microsoft HD-3000

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
edzio021
Posty: 3

Problem z kamerą Microsoft HD-3000

Post autor: edzio021 » ndz cze 16, 2019 3:25 pm

Witam po wejściu na privka i uruchomieniu kam Microsoft HD-3000 włącza się a za chwile staje obraz i tyle . Nie pomaga żadne odświeżanie stron itp a czas leci privka . Nie jest to jedyny przypadek . Sprawdzałem na 3 rożnych transmisjach

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » ndz cze 16, 2019 3:35 pm

Podaj odczyt, sped test i jaki to system operacyjny jaka przeglądarka.

edzio021
Posty: 3

Post autor: edzio021 » ndz cze 16, 2019 3:49 pm

Pomiar Prędkości Światłowód Orange 300MBs prawie zawsze powyżej 300

Przeglądarka Opera, Google Chrome testowane

Windows 10

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn cze 17, 2019 3:40 pm

Parametry bardzo dobre internetu masz ,kamera jest przeciętna nie jest markowa nie jest to HD to reklamówka chińszczyzna.
Nie można tego porównać , do firmowych kamer co są raczej bez problemowe np Logitech lub Creative na tym pracuje dużo kobiet większości logitech bo są mniej awaryjne.
Co do tego zatrzymanego obrazu kamera jest uszkodzona , i już z tym nic nie zrobisz taki przypadek miała dziewczyna z showup.tv to jej nick z su _Jenny_ i też robiła wszystko. Sama do czasu, jak napisałem do niej by odezwała się do mnie na prywatna wiadomość w tej sprawie miała 2 kamerkę w laptopie i bardzo prosto sprawdziła jeśli ci działa laptop owa to znaczy że kam uległa awarii robi zwarcie w układzie lub jest zwarcie na wtyczce , jest to większości przypadków spotykane z tymi kamerami Microsoft i Creative i jest do wymiany na nowy.
Tu jest sprawa prosta ,zwarcie powoduje zatrzymanie obrazu transmisji . Zapytaj się tej dziewczyny, też ją to kosztowało masę nerwów setki prob i tak nic to nie dało.
Kupiła Logitech C615HD , i jest bardzo zadowolona brak jakich kol wiek problemów technicznych .
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Miałem takie przypadki już że to kamera, jakaś z marketu podróbka reklamowa i zawsze z tym jest problem wysypuje się sterownik.
Polecam zainwestować i kupić firmowa kamerkę HD Logitech C615 koszt 240zł w internecie szukaj.

edzio021
Posty: 3

Post autor: edzio021 » sob cze 22, 2019 6:44 pm

Ja tą kamerę kupiłem i tyle co z pudełka wyciągnąłem na Skypie i innych takich programach do rozmawiania dziala normalnie

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob cze 22, 2019 9:29 pm

Tak zgadza się ,do sporadycznego użytku tak ale do stremowania na kamerce ona się nie nadaje nie polecam.

ODPOWIEDZ