Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Dziwny Problem z transmitowaniem

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
Joulie
Posty: 1

Dziwny Problem z transmitowaniem

Post autor: Joulie » pn sty 11, 2021 12:33 pm

Pisze ponownie, chciałabym poznać szczegóły tego problemu.
Napisze jeszcze raz, wczoraj chciałam zrobić transmisje i jak zawsze po zrobieniu zdjęcia byłam LIVE. Po 10 minutach byłam zdziwiona ze nie mam żadnych oglądających, po jakimś czasie uznałam ze zobaczę na telefonie (czyli innym urządzeniu) czy mogę zobaczyć swoją transmisje.
I niestety nie widziałam swojej na głównej stronie, gdzie wyświetlają się wszystkie transmisje.
Po jakimś czasie miałam jednego oglądającego który pisał dziwne rzeczy, w stylu ze on wie czemu mam taki problem i że jak mu się pokażę nago to on mi powie. Zdziwiło mnie to.
Poza tym po zalogowaniu się wczoraj nie miałam ustawionego zdjęcia, informacji o sobie ani niczego - a miałam te rzeczy ustawione na profilu.
Zastanawiam się czy może nie dostałam bana.. ale jeżeli tak to czemu go nie widzę i z jakiego powodu go dostałam?
Z góry dziekuje za pomoc :)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pn sty 11, 2021 3:48 pm

Bana za co? Jeśli nie masz google baned to bana nie ma.
Jeśli nadajesz to problem może być w przeglądarce.
Zazwyczaj zapchana przeglądarka ma ten problem. Czyszczenie ciasteczek nic nie da.
Wejdź trzy kropki prawa strona. Ustawienia na samym dole zawasowane i wejdź na samym dole i naciśnij przywróć ustawienia do wartości domyślnych. Jeśli to nie pomoże napisz mi pw profil Goryl żetony odaje z prywatnych wiadomości.

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » wt sty 12, 2021 5:02 pm

Joulie pisze:
pn sty 11, 2021 12:33 pm
Poza tym po zalogowaniu się wczoraj nie miałam ustawionego zdjęcia, informacji o sobie ani niczego - a miałam te rzeczy ustawione na profilu.
Zastanawiam się czy może nie dostałam bana.. ale jeżeli tak to czemu go nie widzę i z jakiego powodu go dostałam?
Pytaj na kontakcie, a nie nas.

To tzw. shadow ban.

Lukrecja200
Posty: 15

Post autor: Lukrecja200 » śr sty 13, 2021 4:27 pm

Tez to mam dzis a bana to nie miałam za co dostać....

misia1994
Posty: 17

Post autor: misia1994 » śr sty 13, 2021 4:30 pm

Lukrecja200 pisze:
śr sty 13, 2021 4:27 pm
Tez to mam dzis a bana to nie miałam za co dostać....
Ja dziś zalogować się chwilke nie mogłam i problem mam z wypłata bo długo czekam a na e mail nikt nie ODP.co prawda jest te 7dni ale nigdy aż tyle nie czekalam :/

SEXI_FOXYS
Posty: 2

Post autor: SEXI_FOXYS » śr sty 13, 2021 5:03 pm

Hej hej, u nas jest taki sam problem, zmiana przeglądarki na chwilkę naprawiła problem - transmisja była widoczna, potem zmiana Internetu również pomogła, ale problem powraca, czyli transmisja znika z głównej strony - mimo publikacji - zrobienia zdjęcia

SEXI_FOXYS
Posty: 2

Post autor: SEXI_FOXYS » śr sty 13, 2021 5:04 pm

Zauważcie również że jest bardzo mało transmisji, godzina 17:00 i tylko 50 transmisji? To trochę dziwna sprawa :(

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr sty 13, 2021 5:23 pm

Dziś został wyłączony serwer bo nie było showup.tv i jeszcze się nie uporali z tym widać bo część ludzi pisze do mnie że priv i kamery nie chodzą a wczoraj było wszystko ok.
Narazie nie zapoznałem się z tym problemem bliżej.

misia1994
Posty: 17

Post autor: misia1994 » śr sty 13, 2021 5:27 pm

W południe było 0 transmitujacych aż mnie zdziwilo bo tego jeszcze nie było... Później nie mogłam się zalogować i trans.wpadały 3 po odświeżeniu 6 itp ...wiec chyba cos się popsulo ...

Luiza212
Posty: 4

Post autor: Luiza212 » śr sty 13, 2021 5:40 pm

Niestety u mnie pojawil się podobny problem, tyle, że ja wg nie pojawiam się w transmisjach... Nie wiem co znów się popsuło ale mam nadzieję, że to nic z mojej winy ;/

ODPOWIEDZ