Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Rozwiązanie problemu kamerki

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
MaxWawa
Posty: 1

Rozwiązanie problemu kamerki

Post autor: MaxWawa » ndz gru 13, 2020 11:47 am

Cześć Kochani, miałem ten sam problem co wielu z nas. Widzę, że piszą tutaj ludzie zagubieni podczas gdy mnie udało się zanleźć na forum rozwiązanie. Więc tak:
1. Rozpoczynacie transmisję
2. Jak już nadajecie wybieramy koło mikrofonu koło zębate z ustawieniami kamery
3. Wybieramy opcję HD
4. Odznaczamy ptaszka i zaznaczmy ponownie, wtedy powinno wyskoczyć wam zapytanie o kamerę, zezwalacie i już powinno działać.
5. Jeśli mi działa i czuję satysfakcję z szybkiego i łatwego rozwiązania problemu przelewam Maxowi dowolną ilość kredytów :)

Pozdrawiam i do zobaczenia na transmisjach

bobo99
Posty: 1

Post autor: bobo99 » wt gru 15, 2020 6:02 pm

u mnie to nie działa wyskakuje wybrana kamera lub mikrofon nie sa niedostepne wszyskie zezwolenia na witrynie sa ok co moze byc problemem?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr gru 16, 2020 9:59 am

bobo99 pisze:
wt gru 15, 2020 6:02 pm
u mnie to nie działa wyskakuje wybrana kamera lub mikrofon nie sa niedostepne wszyskie zezwolenia na witrynie sa ok co moze byc problemem?
Co to znaczy że nie działa?
Czy kamera działa normalnie w komunikatorach i aplikacji systemowej. Napisz jaka to jest kamera model marka kamery Napisz jaki jest system operacyjny.
Możesz pisać tu lub profil użytkownika Goryl żetony z prywatnych wiadomości odaje.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob gru 26, 2020 7:41 am

bobo99 pisze:
wt gru 15, 2020 6:02 pm
u mnie to nie działa wyskakuje wybrana kamera lub mikrofon nie sa niedostepne wszyskie zezwolenia na witrynie sa ok co moze byc problemem?
Napisz jaki model kamery itd i jaki jest dany system operacyjny.

sunflower
Posty: 9

Post autor: sunflower » czw lut 02, 2023 3:03 pm

Hej
Goryl bardzo sympatyczny i pomocny Gość !
A do tego bardzo wyrozumiały co mnie mega cieszy !
Jego wiedza i chęć pomocy na wysokim poziomie jeśli masz problem polecam zgłosić się do Goryla 😊

ODPOWIEDZ