Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Wybrana Kamera lub mikrofon nie są niedostępne

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
UleglaSuka19
Posty: 1

Wybrana Kamera lub mikrofon nie są niedostępne

Post autor: UleglaSuka19 » śr gru 02, 2020 11:54 pm

Witam mam problem nie mogę odpalić transmisji wyskakuje mi komunikat taki jak w tytule, wiem dziwnie to brzmi, na innych stronach i aplikacjach kamera działa, próbowałam podłączyć inną kamerę przez USB, lub wejść przez inną przeglądarkę ale ten sam komunikat, najdziwniejsze że w piątek nadawałam normalnie, dostęp do kamery SU ma włączony dostęp do kamery i mikrofonu. wyłączałam antywirusa, wyczyściłam całą przeglądarkę i nadal to samo. Może ktoś wpadnie na jakiś pomysł co jeszcze mogłabym sprawdzić, na starym laptopie transmisje działają, dodam że mam system Win10

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw gru 03, 2020 11:42 am

Jak nie poradzisz sobie z tym to pisz do mnie profil użytkownika Goryl żetony oddaje z prywatnych wiadomości.
Może być zgoda witryn a może wysypana lub zablokowana kamera. Jak coś pisz pw zapraszam.

xXCzarneKociskoXx
Posty: 33

Post autor: xXCzarneKociskoXx » czw gru 03, 2020 1:58 pm

Być może inna aplikacja/strona z nich korzysta, np. Skype włączony może spowodować taki problem (nawet jeżeli nie masz rozmowy).
Upewnij się, że tak nie jest.

Oraz, że zezwoliłaś witrynie na dostęp (symbol kłódki w lewej części paska adresu w przeglądarce).

sunflower
Posty: 9

Post autor: sunflower » czw lut 02, 2023 3:03 pm

Hej
Goryl bardzo sympatyczny i pomocny Gość !
A do tego bardzo wyrozumiały co mnie mega cieszy !
Jego wiedza i chęć pomocy na wysokim poziomie jeśli masz problem polecam zgłosić się do Goryla 😊

ODPOWIEDZ