Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

macOS Big Sur kamera nie działa

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
damCigo
Posty: 1

macOS Big Sur kamera nie działa

Post autor: damCigo » czw lis 26, 2020 12:57 am

Witam, po instalacji maca do wersji macOS Big Sur, po uruchomieniu transmisji wyłącza kamerę po 2, 3 sekundach.
Wcześniej wszystko było ok. Może ktoś pomoże? Dodam ze wszystkie ustawienia kamery są ok i w innych programach działa bez zarzutu.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw lis 26, 2020 1:46 pm

Ustaw zgodę witryn mała czarna kłódka przy wpisaniu adresu klikasz ustawienia witryn tam ustaw na zezwól kamerę i mikrofon i odśwież.
Przejdź na life transmisji obok gwiazdki jest mała czarna kam zarządzaj i tam zmień kamerę na dokładana jako domyślną

Możesz też wejść na menedżer urządzeń aparaty wyłącz prawym myszy kam z laptopa przestaw na su na ustawieniach na dokładaną kamerę i sprawdź czy odpala się poprawnie kamera.
Przejdź zakładka ustawienia hd wygaś ptaszka na automatycznie przestaw na średnia lub dobra.

Jak nie poradzisz sobie z tym to pisz do mnie profil użytkownika Goryl żetony oddaje z prywatnych wiadomości.

Lub może a nie musi być blokada routera ,to jesli masz na routerze nalepkę serwisowa z hasłem itd to szukaj przycisku reset lub często jest to miejsce do ukucia reset .

Po wciśnięciu reset router ustawi się samoczynnie na ustawienia fabryczne zresetuje ustawienia dodatkowe hasła itd i konfiguracje przez ciebie dokładane lub nie.

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » czw lis 26, 2020 10:59 pm

damCigo pisze:
czw lis 26, 2020 12:57 am
Witam, po instalacji maca do wersji macOS Big Sur, po uruchomieniu transmisji wyłącza kamerę po 2, 3 sekundach.
Wcześniej wszystko było ok. Może ktoś pomoże? Dodam ze wszystkie ustawienia kamery są ok i w innych programach działa bez zarzutu.
Jakbyś nie wiedział o czym ten użyteczny dureń GORYL pisze: Obrazek

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt lis 27, 2020 12:41 am

Pytajnik durniu może bez tytułu
Mi żaden kod z hostingu nie wchodzi i dałem sobie spokój z tym. Dla tego nie podałem mu foto z instrukcji.
Ja wolę systemy operacyjne Windowsa mac OS to nie moja bajka.

On już dawno ma zrobione długo by na ciebie czekał.
No ale za to ty jesteś użyteczny i szybki bardzo Hahaha.

StaIker
Posty: 1

Post autor: StaIker » pt lis 27, 2020 1:35 am

Pytajnik pisze:
czw lis 26, 2020 10:59 pm
damCigo pisze:
czw lis 26, 2020 12:57 am
Witam, po instalacji maca do wersji macOS Big Sur, po uruchomieniu transmisji wyłącza kamerę po 2, 3 sekundach.
Wcześniej wszystko było ok. Może ktoś pomoże? Dodam ze wszystkie ustawienia kamery są ok i w innych programach działa bez zarzutu.
Jakbyś nie wiedział o czym ten użyteczny dureń GORYL pisze: Obrazek
szanuje. Hard.

ODPOWIEDZ