Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak Obrazu z Kamery podlaczonej pod usb

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
rudakita
Posty: 1

Brak Obrazu z Kamery podlaczonej pod usb

Post autor: rudakita » pn paź 12, 2020 6:37 pm

Witam mial ktos kiedys problem z kamera usb? Wbudowana dziala mi normalnie wszystko smiga a jak przelacze na kam usb to nie chce wczytac obrazu. Wie ktos o co tutaj chodzi ?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pn paź 12, 2020 7:45 pm

Ustaw zgodę witryn mała czarna kłódka przy wpisaniu adresu klikasz ustawienia witryn tam ustaw na zezwól kamerę i mikrofon i odśwież.
Przejdź na life transmisji obok gwiazdki jest mała czarna kam zarządzaj i tam zmień kamerę na dokładana jako domyślną

Możesz też wejść na menedżer urządzeń aparaty wyłącz prawym myszy kam z laptopa przestaw na su na ustawieniach na dokładaną kamerę i sprawdź czy odpala się poprawnie kamera.
Przejdź zakładka ustawienia hd wygaś ptaszka na automatycznie przestaw na średnia lub dobra.

Jak nie poradzisz sobie z tym to pisz do mnie profil użytkownika Goryl żetony oddaje z prywatnych wiadomości.

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » czw paź 15, 2020 10:00 am

GORYL pisze:
pn paź 12, 2020 7:45 pm
Ustaw zgodę witryn mała czarna kłódka przy wpisaniu adresu klikasz ustawienia witryn tam ustaw na zezwól kamerę i mikrofon i odśwież.
Po chuj? Przecież wbudowana kamerka działa - to znaczy, że już zezwoliła. Nawet wbudowana wymaga dania zezwolenia.

GORYL pisze:
pn paź 12, 2020 7:45 pm
Przejdź zakładka ustawienia hd wygaś ptaszka na automatycznie przestaw na średnia lub dobra.
To też nie wiem co ma do wyświetlania obrazu XD

Zobaczmy co powie po reszcie porad xddd

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw paź 15, 2020 2:41 pm

Tak czasem bywa że dokładana nie zadziała lub jest odwrotnie.
Miałem już takie dwa przypadki że kamera dokładana po odpaleniu po upływie paru sek od razu gasła lub nie odpaliła się za pierwszym razem.To była kamerka creative jakaś tania reklamowa kam. A jeden przypadek dotyczył logitech C 920 wcale nie startowała nie widział jej system nie slo wgrać sterownika nie bylo zadnych mozliwosci.

Kamera może się przepalić, czasem tak bywa to jesli nie dziala na su to można to sprawdzić w skype trzy kropki więcej ustawienia dźwięk i obraz ustawienia kamery jeśli tu jej nie ma i nie podaje obrazu a jest ustawiona domyślnie kamera dokładana to mogła się przepalić. Można też podpiąć inną kamerę ale nie wszystkie osoby mają zapas kam to skype to raczej łatwiejsza opcja.

Pytajnik masz problem ? czy szukasz zaczepki bo twoje docinki to są już dziecinne albo ty jesteś dziecko nieszczęśliwe. Mnie to bawiło 25lat temu jak miałem 14lat teraz to już nie.

Masz na to rozwiązanie to zrób to tej osobie a nie piszesz jakieś bzdury.

Jeśli osoba się do mnie odezwie napewno pomoge ja tu nie przychodzę pajacować jak ty i każdemu posty oceniać ludzi obrażać.

Sebcio6999
Posty: 4

Post autor: Sebcio6999 » pn lis 09, 2020 12:17 am

Nie znajduje mnie

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt lis 13, 2020 8:46 am

Sebcio6999 pisze:
pn lis 09, 2020 12:17 am
Nie znajduje mnie
Może napisz coś więcej sprawdz sobie czy kamera pracuje na Skype i tego typu komunikatorach. Jeśli tak jest to problem leży w ustawieniu przeglądarki zgoda witryn internetowych zablokowała kamerke.
W wejdź na forum dział techniczny jest już gdzieś post jak to zrobić.

ODPOWIEDZ