Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Windows 7 nie inicjalizuje streamu

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
native_speaker
Posty: 2

Windows 7 nie inicjalizuje streamu

Post autor: native_speaker » ndz paź 04, 2020 12:42 pm

Witam,

ostatnio przeinstalowałem system (Windows 7 ultimate 64),i niestety, ale próba zrobienia transmisji kończy się tym, że nie inicjalizuje transmisji.

Może ktoś pomoże w rozwiązaniu problemu?

Używam :
-Win7
- chrome

Nie mam żadnego adblocka etc.

Poza tym mam kilka innych komputerów z win7 , na których wcześniej działały transmisje, a teraz na wszystkich przestało działać...

DarlingForDollars
Posty: 2

Post autor: DarlingForDollars » ndz paź 04, 2020 1:14 pm

na świeżo zainstalowanym chromie często nie masz od razu zezwoleń aby przeglądarka automatycznie korzystała z kamery i mikrofonu. trzeba to ręcznie włączyć a potem już będzie zawsze działało. Jak jesteś na Su, to w linii pasku adresu masz kłódkę i tam są ustawienia witryny.

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » ndz paź 04, 2020 2:36 pm

native_speaker pisze:
ndz paź 04, 2020 12:42 pm
Poza tym mam kilka innych komputerów z win7 , na których wcześniej działały transmisje, a teraz na wszystkich przestało działać...
A komputery z Win10 działa SU? Masz takie - sprawdź czy to nie wina systemu, bo raczej nie jego. Może ISP blokuje łączenie z SU. Cholera wie. Przetestuj różne opcje.
Z telefonu się da?

native_speaker
Posty: 2

Post autor: native_speaker » ndz paź 04, 2020 5:01 pm

Co to jest isp

DeeBay
Posty: 15

Post autor: DeeBay » pn paź 05, 2020 7:34 am

native_speaker pisze:
ndz paź 04, 2020 5:01 pm
Co to jest isp
Wystarczy wygooglować.... ISP (od Internet service provider – dostawca usług internetowych)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt paź 09, 2020 6:10 pm

System operacyjny Windows nie ma znaczenia czy Windows 7, Windows 8, Windows 8,1 czy Windows 10.
Ustaw zgodę witryn na zezwól kamere i mikrofon.
Przejdź na life obok gwiazdki mała czarna kam zarządzaj i tam zamień kamerę możesz też wejść na menadżer urządzeń aparaty wyłącz prawym myszy kam z laptopa przestaw na su i sprawdź czy odpala się poprawnie kamera.

Jak nie poradzisz sobie z tym to pisz do mnie profil użytkownika Goryl żetony odaje z prywatnych wiadomości.
Raczej operator sieci nie robi blokad w trasmisji.

ODPOWIEDZ