Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak mojego obrazu na prywatnych transmisjach

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Gaudens
Posty: 18

Re: Brak mojego obrazu na prywatnych transmisjach

Post autor: Gaudens » czw paź 01, 2020 10:43 pm

Ale ty wiesz że laski mają wyjebane w twój obraz? Dają na full swój obraz, nikogo poza wami samymi nie obchodzi wasze walenie konia.

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » pt paź 02, 2020 12:00 am

slx16 pisze:
czw paź 01, 2020 9:38 pm
WItam mam pytanie czym może być spowodowany brak mojego obrazu na "privkach"?
a) wykryciem przez SU "fake cam" (symulacji kamerki)
b) przeprowadzaj testy łącza przed priv (rozpocznij transmisję)
c) obniżaj jakość - dziewczyny też muszą mieć ogarniętego neta, by Cię widzieć...
d) odświeżcie sobie na privku przez CTRL+F5...

U niektórych kobiet po prostu jest problem i chuj. Nic nie zrobisz.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt paź 02, 2020 10:49 am

Widzicie że zacina obraz przycina to napiszcie tej osobie by zmieniła jakość HD stremu musi wygasic automatycznie i zrobić średnia lub jak jest dobry internet stabilny to dobra jakość.
Najlepsza opcja to jakość HD średnia na tym jeszcze showup.tv w miarę możliwości łączą osoby transmitujące pracuje płynie.

KoKo21
Posty: 17

Post autor: KoKo21 » pt paź 02, 2020 12:22 pm

Eee, a ja tam lubię widzieć drugą osobę na priv :).
Co do kamerki to mam jeden, sprawdzony sposób, a skoro internet masz ok to spróbuj zrobić tak jak Ci napiszę, a mianowicie przeglądarka chrome najlepiej, jak wchodzisz na priva i masz okienko ze swoim obrazem to będzie tam kilka emotek, emotka głosnika, zębatka, zębatka z lushem i emotka z napisem , i', klikasz zębatkę czyli ikonkę zaraz po głośniczku, otworzy Ci się mała zakładka i będziesz miał 2 opcje, opcja kamerki i HD, klikasz w ikonkę z obrazkiem HD i będziesz miał , Wybierz jakość streamu automatycznie' klikasz w ten kwadracik 2 razy czyli zaznaczasz, odznaczasz, odświeżasz strone z privkiem i włączasz kamerkę i wszystko powinno działać :). Nie raz tak mówiłam Panom na privach i za każdym razem się udawało i widziałam ich :). Daj znać czy się uda :).

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt paź 02, 2020 12:55 pm

Koko no dokładnie to samo napisałem HD jakość staremu zmienić na mniejsza i po problemie.

Max199030
Posty: 4

Post autor: Max199030 » ndz paź 11, 2020 3:34 am

Brak obrazu

ODPOWIEDZ