Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z kamerką. Smartfon

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Bartolini92
Posty: 3

Problem z kamerką. Smartfon

Post autor: Bartolini92 » śr wrz 30, 2020 7:19 am

Witam, mam problem z kamerką. jakos do kwietnia maja wszystko dzialalo. Korzystam z appki droid cam. Gdy chce wlaczyc kam trwa dosc dluga inicjalizacja po czym wyskakuje komunikat od adblocku. Na operze i explo to samo. Korzystam z chroma. Pomozecie? Wszystkie bloki pokasowalem i dalej wystepuje problem.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw paź 01, 2020 12:55 am

Sprawdz sobie ustawienia witryn na su jak odpalisz trasmisje showup.tv jest mała czarna kłódka tam to musi być koło adresu showup.tv.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw paź 01, 2020 10:42 am

Może pytajnik ci to ogarnie ja mobilnie nie mogę kam odpalić bo tel huwaei nie obsługuje showup.tv.

Pytajnik
Posty: 300

Post autor: Pytajnik » czw paź 01, 2020 11:49 pm

Bartolini92 pisze:
śr wrz 30, 2020 7:19 am
Witam, mam problem z kamerką. jakos do kwietnia maja wszystko dzialalo. Korzystam z appki droid cam. Gdy chce wlaczyc kam trwa dosc dluga inicjalizacja po czym wyskakuje komunikat od adblocku. Na operze i explo to samo. Korzystam z chroma. Pomozecie? Wszystkie bloki pokasowalem i dalej wystepuje problem.
Najwyraźniej nie wszystkie... może masz jakiś hipsterski antywirus?
A może SU po prostu zablokowało taką nazwę kamerki jaką masz?
Zwykła kamerka działa? Na innych stronachjest ok? (takich jak "test webcam") bądź apkach takich jak komunikatory (nazw nie można zbytnio podawać, bo uznają za kontakt jeszcze XD)

ODPOWIEDZ