Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

SU nie wykrywa kamery

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Nancy
Posty: 5

SU nie wykrywa kamery

Post autor: Nancy » śr maja 06, 2020 2:02 pm

Witam, kolejny dzień nie mogę rozpocząć transmisji, SU nie wykrywa żadnej kamerki. Nie jest to problem z moim sprzętem/internetem etc. jak sugeruje support, nikt nie chce zająć się problemem, a awaria ewidentnie leży po stronie SU i nie tylko ja mam z tym problem, bo sporo osób pisze na forach. Sprawdzałam na 3 różnych komputerach, zarówno kamery wbudowane, jak i zewnętrzne nie są wykrywane na SU, na wszystkich innych stronach działają normalnie. Ustawienia przeglądarki są w porządku, oprogramowanie jest aktualne. Deweloperzy SU mają to w nosie i wysyłają gotowe wiadomości. Czy ktoś może pomóc (pod postem proszę, nie na "pw").

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr maja 06, 2020 3:12 pm

Chciałem ci pomoc to wymyślasz że wyłudzam na wiadomości prywatne mi nie zależy na waszych żetonach.

Claude_Minet
Posty: 4

Post autor: Claude_Minet » śr maja 06, 2020 3:56 pm

Hej pipol! Mi GORYL bardzo pomógł i oddał wszystkie zetki. Spoko facet. Su faktycznie coś namieszało w sposobie wykrywania kamery. Z dnia na dzień straciłem możliwość nadawania. Na nic zdało się czyszczenie ciasteczek, adblocków i innych takich. U mnie na chrome pomogło takie coś: inicializuję streem - proszę czekać (i wtedy nic się nie dzieje), klikamy w ustawienia kamery (obok ikony mikrofonu) - następnie wybieramy HD - kliknij 2 razy w "wybierz jakość streemu automatycznie" - wtedy showup prosi o zezwolenie na korzystanie z Twojej kamery. Dalej, to już z górki. Klikamy "zezwól" i idziemy do najbliższego sklepu po szampana :). Cieszymy się ze starej, choć nowo działającej kamerki jak dzieci. Ktoś tak miał? Komuś pomogło?

wyrafinowana99
Posty: 2

Post autor: wyrafinowana99 » wt gru 22, 2020 9:49 pm

Co zrobić jeśli u mmie nadal nie wykrywa kamery? W kamerce wyswietla sie brak wynikow

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr gru 23, 2020 10:33 pm

Miałaś napisać kiedy możemy to zrobić. Taki problem to nie problem żeby sobie włosy rwać na głowie.

Pytajnik
Posty: 301

Post autor: Pytajnik » czw gru 24, 2020 11:30 pm

wyrafinowana99 pisze:
wt gru 22, 2020 9:49 pm
Co zrobić jeśli u mmie nadal nie wykrywa kamery? W kamerce wyswietla sie brak wynikow
Przeczytać istniejące już posty ze zrozumieniem?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt gru 25, 2020 6:09 am

Pytajnik pisze:
czw gru 24, 2020 11:30 pm
wyrafinowana99 pisze:
wt gru 22, 2020 9:49 pm
Co zrobić jeśli u mmie nadal nie wykrywa kamery? W kamerce wyswietla sie brak wynikow
Przeczytać istniejące już posty ze zrozumieniem?
Pytajnik to nie jest zgoda witryn nie jest wina przeglądarki.
Już to dziś robiłem na systemowej przeglądarce ona nie ma kamery nie widzi showup.tv Microsoft edege opera chrome. Skype kam działa i snapie.
Co za tym idzie kam jest wysypana systemowo i tu nie ma inego wyjścia jak reinstalacja na nowo Windowsa 10.
Sprawdziłem wszelkie możliwe opcje i nic nie dało dalej brak kamery a jest zainstalowana.
Co jeszcze zostaje to cofnięcie systemu do ustawień początkowych ale nie wiemy co tam był za system przed Windows 10.
Prościej zrobić reistakacje jak szukać przyczyny no gdzieś jest problem system nie odczytuje kamery nawet w systemowej przeglądarce na su co jest to praktycznie nie możliwe. Mogło coś być źle wgrane przy reinstalacji poprzedniej lub rejestry są zle dobrane. Może to być też źle dobrana wielkość partycji przy wgraniu 10. Ja to z nią dziś sprawdziłem od a do z nadal kam nie odpali na żadnej przeglądarce z Showup.tv. Najprościej teaz było by sprawdzić czy kam z USB działa i temat olać lub wgrywać 10 od nowa.

ODPOWIEDZ