Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

KAMERA chrome problemy

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Magda31CK
Posty: 3

KAMERA chrome problemy

Post autor: Magda31CK » wt kwie 28, 2020 9:45 am

Jakiś miesiąc temu na jednym laptopie zaczeło wyskkaiwać słaba jakość łącza mimo LTE i 15mb UPD

zmiana przeglądarek włączanie w ustawieniach ZEZWALAJ nic nie dało

wczoraj po zmianie przeglądarki Odinstalowana Zainstalowana Ponownie Jakość łącza przu upd 3mb Dobra

ale za to chrome nie widzi Kamery w ustawieniach nie można dodać Zezwalaj bo showupa tam nie ma

podpowiecie coś

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt kwie 28, 2020 10:18 am

Jest w ustawieniach witryny błąd i czy ten chrome dobrany jest pod dany system operacyjny Windows?
Musiał bym się z tym zapoznać wizualnie co jest za problem.

Napisz mi pw profil Goryl może coś wymyślę.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt kwie 28, 2020 10:19 am

Wejdź na kłódkę lewa strona górna klikaj na ustawienia witryn zezwól lokalizacja kamera i mikro ,wejdź na su zamień laptopową kam na HD dokładaną przestaw w opcjach kursorem

Lub na witrynie
chrome://settings/content/camera

Mają źle ustawione pozycjonowanie witryny z urządzeniami na serwer teraz od razu robi blok i dla tego pisze inicjalizuję stream prosze czekać

Magda31CK
Posty: 3

Post autor: Magda31CK » wt kwie 28, 2020 10:46 pm

Mają źle ustawione pozycjonowanie witryny z urządzeniami na serwer teraz od razu robi blok i dla tego pisze inicjalizuję stream prosze czekać

tzn co robic ?


chrome zobaczyło kamere po zainstalowaniu go z cclinera

diałało moze z godzine i znowu to samo ekran robi sie czarny i wskakuje znowu

nie widąć mnie ucina kamere

dow 20mb/s upd 10mb/s LTe z teleofnu

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt kwie 28, 2020 10:59 pm

Napisz mi prywatna wiadomość profil użytkownika Goryl za pw odaje zet.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw kwie 30, 2020 6:21 am

Z tego co ja widziałem u ciebie wczoraj to dobrze nie jest napisz mi na mój profil użytkownika Goryl pw zety odaje.

Magda31CK
Posty: 3

Post autor: Magda31CK » czw kwie 30, 2020 4:10 pm

Niestety nie działa nadal

chwila poprawy była po przejściu na Opere

duża poprawa po zmianie komputera (ta sama kamera)

po 10 minutach znowu to samo LTE upd 12 mb/s ale co chwila robił sie czarny ekran i znikałam potem pomarańczowy napis i znowu pokazywałam sie po 5 minutach (bez robienia fotki) tak jakby wznawiało sie połączenie

jeszcze spróbuje na innej kamerce bo ręce opadają zbornik skype działają wyśmienicie więc to problem ............

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw kwie 30, 2020 7:31 pm

Magda jak to jest LTE to raczej tylko z nazwy internet jest tak słaby ze cie rwie nie odpala kamerki bylem i widziałem co się dzieje .

Napisz do mnie na profil Goryl jak chcesz coś robić w tym kierunku ze by to chodziło normalnie.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt maja 01, 2020 8:33 am

Z tego co wiem Magda zbiornik nie potrzebuje tak dużego internetu. Jeśli kamera działa z komunikatorem zkype obraz itd to nie jest wina kamery.

Zaczoł bym wywalać śmieci programy co mogą brać z łączą no może jest stary router może źle dobrana sieć no tak też już bywało no musiała byś napisać pw zaprosić mnie na test kam krótki priv.
Może też być zwarcie kamery dokładanej kiedyś tak miałem przypadek dziewczyny że po podpięciu zaraz po jakims czasie kam się gasiła.
Sprawdz czy laptopa kam działa czy jej nie gasi samoczynie i cz kamera dokładaną daje rade. Może to być zwarcie wtyczki USB.

To Magda masz problem ale nie do tego stopnia że nie da się tego zrobić.

ODPOWIEDZ