Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

nie moge nadawać

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
Katinka
Posty: 9

nie moge nadawać

Post autor: Katinka » pn kwie 27, 2020 2:10 pm

jak chcę uruchomić transmisje wyskakuje, że jakość łącza świetna później łączy a na końcu wyskakuje nie udało się opublikować transmisji. spróbuj wyłączyć firewall/program antywirusowy i usunąć ADBlocka ....nie wiem co mam robić :((((

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn kwie 27, 2020 4:08 pm

Wejdź na kłódkę lewa strona górna klikaj na ustawienia witryn zezwól lokalizacja kamera i mikro ,wejdź na su zamień laptopową kam na HD dokładaną przestaw w opcjach kursorem

Lub na witrynie
chrome://settings/content/camera

Mają źle ustawione pozycjonowanie witryny z urządzeniami na serwer teraz od razu robi blok i dla tego pisze inicjalizuję stream prosze czekać.

Katinka
Posty: 9

Post autor: Katinka » pn kwie 27, 2020 4:33 pm

zrobiłam juz to mimo to wyskakuje

Katinka
Posty: 9

Post autor: Katinka » pn kwie 27, 2020 4:37 pm

goryl jestes wielki chodzilo o tą kamerkę dziekuje ;D :D :D:

molimoli_198
Posty: 2

Post autor: molimoli_198 » pn kwie 27, 2020 11:09 pm

GORYL pisze:
pn kwie 27, 2020 4:08 pm


Nie rozumie tego fragmentu zdania. Jak to dokładnie zrobić? ( zamień laptopową kam na HD dokładaną przestaw w opcjach kursorem)

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt kwie 28, 2020 8:25 am

Wejdź na stronę masz koło mikrofon zębate kółeczko ustawienia tam zmienisz kam na szablonie. Lub na samej górze prawa strona mała (czarna kamera) jest koło gwiazdki ulubione i klikasz kamerke zarządzaj i jeszcze raz kamere i przestawiasz na opcji.

A najprościej wklej to w adres http.

chrome://settings/content/camera

molimoli_198
Posty: 2

Post autor: molimoli_198 » wt kwie 28, 2020 9:46 am

GORYL pisze:
wt kwie 28, 2020 8:25 am
Wejdź na stronę masz koło mikrofon zębate kółeczko ustawienia tam zmienisz kam na szablonie. Lub na samej górze prawa strona mała (czarna kamera) jest koło gwiazdki ulubione i klikasz kamerke zarządzaj i jeszcze raz kamere i przestawiasz na opcji.

A najprościej wklej to w adres http.

chrome://settings/content/camera
Mam włączoną przednia kamerka HD i dalej nic. Nie rozumiem dlaczego z dnia na dzień przestała działać

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt kwie 28, 2020 10:14 am

Napisz mi pw profil Goryl no kam napewno da się uruchomić zawsze można wywalić i wgrać sterowniki z strony producenta.

Nancy
Posty: 5

Post autor: Nancy » śr maja 06, 2020 1:51 am

Witam, u mnie ten sam problem na 3 komputerach! Nie wykrywa żadnej kamerki na wszystkich komputerach w domu, więc to na pewno wina SU!

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr maja 06, 2020 10:57 am

Masz gotowe rozwiązanie w czym problem? Nie wiesz jak to zrobić pisz pw pomogę.

ODPOWIEDZ