Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

NIE UDAŁO SIĘ OPUBLIKOWAĆ TRANSMISJI

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
czarnula815
Posty: 1

NIE UDAŁO SIĘ OPUBLIKOWAĆ TRANSMISJI

Post autor: czarnula815 » sob sty 25, 2020 8:03 pm

Witam proszę o pomoc, mam nowy laptop i nie mogę na nim udostępniać transmisji wyskakuje mi "Nie udało się opublikować transmisji.Spróbuj wyłączyć firewall/program antywirusowy i usunąć ADBlocka (samo wyłączenie może nie pomóc). " Błagam o pomoc, próbuje już wszystkiego od dwóch dni i nic .

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » czw lut 27, 2020 3:04 pm

To nie ma znaczenia stary czy nowy laptop , prosze podaj odczyt speed test
https://..speedtest.net/pl# .
Lub napisz na showup.tv do mnie żetony z PRYWATNYCH WIADOMOŚCI ODAJE profil nick GORYL

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr kwie 29, 2020 9:33 am

Zrób jeszcze to od tygodnia to jest problemem ludzi brak kamery.

Wejdź na kłódkę lewa strona górna klikaj na ustawienia witryn zezwól lokalizacja kamera i mikro ,wejdź na su zamień laptopową kam na HD dokładaną przestaw w opcjach kursorem

Lub na witrynie
chrome://settings/content/camera

Mają źle ustawione pozycjonowanie witryny z urządzeniami na serwer teraz od razu robi blok i dla tego pisze inicjalizuję stream prosze czekać.

Nancy
Posty: 5

Post autor: Nancy » śr maja 06, 2020 1:50 am

Witam, u mnie ten sam problem na 3 komputerach! Nie wykrywa żadnej kamerki na wszystkich komputerach w domu, więc to na pewno wina SU!

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr maja 06, 2020 11:04 am

Jeśli witryna jest zablokowana to nie odpali żadna kamera.
Adblock plus chrome nie jest problemem tak samo firewall. Jak działa kamera w Skype w programie np logiteh, creativ kam działa to wina nie leży w kamerce.

Jeśli problem jest nadal u was możecie napisać pw do mnie profil Gooryl żetony z pw odaje.

Nancy
Posty: 5

Post autor: Nancy » śr maja 06, 2020 2:06 pm

Goryl, Ty jesteś jakimś ściemniaczem, wyciągasz żetony, w kółko wypisujesz "pw" i inne bzdury?!! Czytaj ze zrozumieniem! Mam problem na 3 komputerach z KAŻDĄ kamerką (i jak widać nie tylko ja), WSZYSTKO z moim sprzętem jest w porządku, więc nie wypisuj w kółko tych samych bzdur, co należy sprawdzić, bo to są oczywiste rzeczy, które już dawno zrobiłam.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » śr maja 06, 2020 2:38 pm

Tak się składa ze ja żeton z pw naprawdę od daję no taki problem to już te oczywiste rzeczy dawno by to było zrobione.

Mało tego ściemniaczem a to dobre jedna osoba tak rozpisała się na pw ze doszło to do 800zet i od dałem ten żeton mi nie zależny na waszym żetonie ja często mam od 12 wiadomości jak i więcej jak tylko policzę historie kto ile napisał pw zwracam te żetony.

Claude_Minet
Posty: 4

Post autor: Claude_Minet » śr maja 06, 2020 3:47 pm

Hej pipol! Mi GORYL bardzo pomógł i oddał wszystkie zetki. Spoko facet. Su faktycznie coś namieszało w sposobie wykrywania kamery. Z dnia na dzień straciłem możliwość nadawania. Na nic zdało się czyszczenie ciasteczek, adblocków i innych takich. U mnie na chrome pomogło takie coś: inicializuję streem - proszę czekać (i wtedy nic się nie dzieje), klikamy w ustawienia kamery (obok ikony mikrofonu) - następnie wybieramy HD - kliknij 2 razy w "wybierz jakość streemu automatycznie" - wtedy showup prosi o zezwolenie na korzystanie z Twojej kamery. Dalej, to już z górki. Klikamy "zezwól" i idziemy do najbliższego sklepu po szampana :). Cieszymy się ze starej, choć nowo działającej kamerki jak dzieci. Ktoś tak miał? Komuś pomogło?

_Jenny_
Posty: 5

Post autor: _Jenny_ » śr maja 06, 2020 4:18 pm

GORYL pomaga i to bezinteresownie.
Mi także pomógł jak miałam problem z kamerką, żetony oddaje za pisanie na priv a takie pisanie głupot że wyciąga żetony, daruj sobie bo nie można tego czytać.. Wystarczy posłuchać a nie atakować osobe która pomaga bezinteresownie. Równie dobrze mogłabyś sobie zamówić informatyka i zapłacić za jakąkolwiek usługę informatyczną..

Nancy
Posty: 5

Post autor: Nancy » pn maja 11, 2020 3:14 pm

Dzięki Claude_Minet! Wreszcie konkrety, pomogło, a nie pisanie niepotrzebnych litanii na priw!

ODPOWIEDZ