Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

NIE UDAŁO SIĘ OPUBLIKOWAĆ TRANSMISJI

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Re: NIE UDAŁO SIĘ OPUBLIKOWAĆ TRANSMISJI

Post autor: GORYL » śr maja 13, 2020 6:31 am

Litani ważne, że zrobiłaś prościej tłumaczyć muszę.

blondmilf
Posty: 2

Post autor: blondmilf » pn maja 25, 2020 9:29 pm

U mnie to samo, kierowałam się waszymi wskazówkami, i nadal nie mogę nadawać, z dnia na dzień po prostu inicjuje stream w nieskończoność i finalnie 'nie udało się opublikować transmisji" ... ręce opadają... :(

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » wt maja 26, 2020 12:26 am

Napisz do mnie pw profil Goryl. Nie możliwe jest by się nie dało tego zrobić.

perwersiak
Posty: 1

Post autor: perwersiak » sob paź 24, 2020 12:53 pm

Claude_Minet MI również to pomogło ale za każdym razem gdy odpalam kompa proces ten powtórzyć na nowo i tu proszę i wskazówki i pomoc jak to ustawić na stałe by za każdym razem nie bawić się w to samo ?

Kotencjuszek
Posty: 9

Post autor: Kotencjuszek » wt paź 27, 2020 1:52 am

Claude_Minet pisze:
śr maja 06, 2020 3:47 pm
Hej pipol! Mi GORYL bardzo pomógł i oddał wszystkie zetki. Spoko facet. Su faktycznie coś namieszało w sposobie wykrywania kamery. Z dnia na dzień straciłem możliwość nadawania. Na nic zdało się czyszczenie ciasteczek, adblocków i innych takich. U mnie na chrome pomogło takie coś: inicializuję streem - proszę czekać (i wtedy nic się nie dzieje), klikamy w ustawienia kamery (obok ikony mikrofonu) - następnie wybieramy HD - kliknij 2 razy w "wybierz jakość streemu automatycznie" - wtedy showup prosi o zezwolenie na korzystanie z Twojej kamery. Dalej, to już z górki. Klikamy "zezwól" i idziemy do najbliższego sklepu po szampana :). Cieszymy się ze starej, choć nowo działającej kamerki jak dzieci. Ktoś tak miał? Komuś pomogło?

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1220

Post autor: GORYL » pt lis 06, 2020 5:34 pm

Jak nie poradzisz sobie z tym to pisz do mnie profil użytkownika Goryl żetony odaje z prywatnych wiadomości.

ODPOWIEDZ