Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

problem z wysoką jakością transmisji

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Domina_Laura
Posty: 17

problem z wysoką jakością transmisji

Post autor: Domina_Laura » czw wrz 14, 2023 5:46 pm

Od 2 tyg występuje ten problem. Mam dobre łącze 56mb/s uploudu a pokazuje ,że nie mogę w jakości 1280-720 transmitować bo obraz tej jakości przekracza możliwości mojego łącza. Nigdzie nie mam takich problemów tylko na su.Łącze sprawdzone(zaktualizowali oprogramowanie routera zdalnie) router mi wymienili na nowy, komputer sprawdzony w serwisie. Stało się to z dnia na dzień. Miał lub ma ktoś taki problem? Skończyły mi się pomysły co może powodować ten problem.Napisałam do nich ale nim odpowiedzą zdążę kogoś zamordować :(

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » sob wrz 16, 2023 12:15 pm

Podejrzewam, że to może być wina sprzętu przestarzały lub brak wsparcia bo losowo działa
Zobacz na Operze bo u mnie też tak niestety jest na jednym działa ok nowej generacji a na starszym tylko Opera czy Vivaldi daje rade

Na androidzie akurat

Jeżeli chodzi o komputer to musi mieć nowe chipy lub nową kartę graficzną tak podejrzewam bo na starej zdążają się problemy

Domina_Laura
Posty: 17

Post autor: Domina_Laura » sob wrz 16, 2023 2:30 pm

Na Operze jest to samo.To się stało z dnia na dzień.Laptop jednego dnia jest ok a następnego nie?
Cuda normalnie cuda.
może wyjaśnię dokładniej-mogę robić transmisję w hd ale..... po powrocie z każdego priv mam automatycznie ustawiony obraz 570 a nie 720.Muszę przestawiać ręcznie za każdym razem.Wtedy właśnie na czerwono mam komunikat ,że nie mogę w tej jakości transmitować bo mam ZA SŁABE ŁĄCZE,nie laptop A ŁĄCZE.to jakiś błąd u nich.Laptop sprawdzony w serwisie na innych portalach śmiga z prędkością światła w fullHD ,więc to nie wina lapka.Łacze mam świetne.
Pobieranie Mbps
896.68
Przesyłanie Mbps
52.05
Ping ms 13

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » ndz wrz 17, 2023 3:16 pm

Hmm dzwine jeżeli nie masz spadku wysyłania [updated] poniżej 5 mb/s bo jak piszesz to masz ponad 50 mb/s no cóż ktoś pisał ,że mu działa w przeglądarce od Lovesne to może jeszcze tam zobacz

Wątek postu: viewtopic.php?f=37&t=12816&start=120
PatrycjaElKlamote pisze:
pt wrz 08, 2023 1:35 am
KASIA40 pisze:
czw wrz 07, 2023 4:28 pm
Witam od 2 dni mam problem z transmisja osoby ogladajace mnie nie widza tzn na 20 ogladajacych 4 mnie widzi reszta ma inicjalizuje strim co sie dzieje prosze o pomoc nie moge transmitowac dodam ze mija godz 23 wszystko działa idealnie pisałam juz w tej sprawie kilka razy i nikt mi nie chce odpisac pisałam maila tez milcza .cZy dostane jakas odpowiedz w tej sprawie ??
Cześć. Spróbuj włączyć transmisje na innej przeglądarce. Polecam tą od Lovensa czyli Lovense Browser. Tylko na niej odpalam transmisje bo na niej mam najlepsza jakość i zawsze wszystko ładnie łączy:) a z innymi przeglądarkami wieczne problemy.

_III_III_III_
Posty: 40

Post autor: _III_III_III_ » śr wrz 27, 2023 8:55 am

Hej...
Mam to samo od ok miesiąca.
W ogóle nie wykonuje mi pomiaru łącza. I jak mam ustawioną jakość Bardzo dobrą pokazuje że jakość przewyższa prędkość łącza :D
Mam światłowód pobieranie 2Gb/s i wysyłanie 1Gb/s. (na każde urządzenie oczywiście kablem).
O sprzęcie nie będę pisała bo to bez znaczenia.
Na każdej przeglądarce to samo. Więc mam ustawioną ręcznie jakość DOBRĄ.
Jedyny plus to brak co godzinę pomiaru łącza i robienia kolejnej miniatury...

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » śr paź 04, 2023 8:47 pm

Domina_Laura pisze:
sob wrz 16, 2023 2:30 pm
Na Operze jest to samo.To się stało z dnia na dzień.Laptop jednego dnia jest ok a następnego nie?
Cuda normalnie cuda.
może wyjaśnię dokładniej-mogę robić transmisję w hd ale..... po powrocie z każdego priv mam automatycznie ustawiony obraz 570 a nie 720.Muszę przestawiać ręcznie za każdym razem.Wtedy właśnie na czerwono mam komunikat ,że nie mogę w tej jakości transmitować bo mam ZA SŁABE ŁĄCZE,nie laptop A ŁĄCZE.to jakiś błąd u nich.Laptop sprawdzony w serwisie na innych portalach śmiga z prędkością światła w fullHD ,więc to nie wina lapka.Łacze mam świetne.
Pobieranie Mbps
896.68
Przesyłanie Mbps
52.05
Ping ms 13
Zobacz Firefox mi na androidzie tam tylko działają stewamy najnowsze wydanie bo w operze nawet padło

ODPOWIEDZ