Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Problem z transmisją

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
Pyyyk
Posty: 1

Problem z transmisją

Post autor: Pyyyk » czw sie 17, 2023 5:44 pm

Cześć,

ma ktoś podobny problem, że przy próbie rozpoczęcia transmisji nie uruchamia się tylko cały czas jest TRWA POMIAR ŁĄCZA ?
Zaznaczony jest dostęp do kamery i mikro. Może ktoś pomóc w rozwiązaniu ?

Iris-
Posty: 4

Post autor: Iris- » pt sie 18, 2023 9:43 am

Mam dzis ten samy problem

Myroslava
Posty: 23

Post autor: Myroslava » pt sie 18, 2023 2:07 pm

Również mam ten problem, czy ktoś już wie jak go rozwiązać?

Nikollaaaa
Posty: 2

Post autor: Nikollaaaa » pt sie 18, 2023 2:47 pm

Pyyyk pisze:
czw sie 17, 2023 5:44 pm
Cześć,

ma ktoś podobny problem, że przy próbie rozpoczęcia transmisji nie uruchamia się tylko cały czas jest TRWA POMIAR ŁĄCZA ?
Zaznaczony jest dostęp do kamery i mikro. Może ktoś pomóc w rozwiązaniu ?
ja mam to samo od godziny 14.28 juz ponad 12 minut kurwa problem trwa i nie ustepuje rell to samo trwa pomiar lacza i chuj od 12 kurwa minut.....

Myroslava
Posty: 23

Post autor: Myroslava » pt sie 18, 2023 3:05 pm

Nikollaaaa pisze:
pt sie 18, 2023 2:47 pm
Pyyyk pisze:
czw sie 17, 2023 5:44 pm
Cześć,

ma ktoś podobny problem, że przy próbie rozpoczęcia transmisji nie uruchamia się tylko cały czas jest TRWA POMIAR ŁĄCZA ?
Zaznaczony jest dostęp do kamery i mikro. Może ktoś pomóc w rozwiązaniu ?
ja mam to samo od godziny 14.28 juz ponad 12 minut kurwa problem trwa i nie ustepuje rell to samo trwa pomiar lacza i chuj od 12 kurwa minut.....
Mam to od godziny, czy coś się zmieniło?

LorekAssholek
Posty: 10

Post autor: LorekAssholek » pt sie 18, 2023 3:09 pm

Mam tak samo przez Chroma.
Śmieszne, bo na Operze idzie, ale za to nie da się zmienić kamery, ani żadnych ustawień, więc i tak chu....

PaniAlisha
Posty: 1

Post autor: PaniAlisha » pt sie 18, 2023 3:11 pm

Mam ten sam problem przez cały dzień.

Cash_Lola
Posty: 145

Post autor: Cash_Lola » pt sie 18, 2023 6:12 pm

Hey, podbijam, jak to rozwiązałyście? Mam tak od wczoraj... cały czas jest pomiar łącza

Cash_Lola
Posty: 145

Post autor: Cash_Lola » pt sie 18, 2023 6:16 pm

Może @wszystkowidze lub @bastek podpowiedzą o co chodzi? Oczywiście wszystko było restartowane, ciastka usuwają się po każdym zamknieciu przeglądarki, ale usunełam też dodatkowo, modem zresetowany i... dalej nic. Co się dzieje?

Nikollaaaa
Posty: 2

Post autor: Nikollaaaa » pt sie 18, 2023 6:36 pm

Cash_Lola pisze:
pt sie 18, 2023 6:16 pm
Może @wszystkowidze lub @bastek podpowiedzą o co chodzi? Oczywiście wszystko było restartowane, ciastka usuwają się po każdym zamknieciu przeglądarki, ale usunełam też dodatkowo, modem zresetowany i... dalej nic. Co się dzieje?
no wlasnie kurwa dobre pytanie co sie dzieje ja caly dzien siedze czekam i caly czas mam pomiar lacza;/ logowanie wylogowywanie nic nie daje , tak samo jak inne pisza zmiana przegladarki czy inne kurwa no ja pierdole pisalam juz 3 maile w tej sprawie blagam moderacjo zrobcie cos z tym i to jak najszybciej....

ODPOWIEDZ