Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

SHOWUP od 2 dni non stop inicjalizuje strim

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
KASIA40
Posty: 13

SHOWUP od 2 dni non stop inicjalizuje strim

Post autor: KASIA40 » czw sie 03, 2023 1:53 pm

showup co sie dzieje od 2 dni nie moge transmitowac juz mnie cholera bierze no ile mozna nonstop odswierzac i za chwile znow to samo wywala osoby z transmisji no jak to jeszcze długo potrwa .Jestem juz tu od dawna ale takiego problemu jeszcze nie bylo i widze ze to nie tylko u mnie ten problem.No moze w kąncu SU sie za to wezmiecie i cos z tym zrobicie.

PIEPRZYCmiSIEchce
Posty: 7

Post autor: PIEPRZYCmiSIEchce » czw sie 03, 2023 2:07 pm

hej moze masz internet z limitem i ci sie skonczył wtedy mi tez tak pokazywalo inicjalizuje stream.

KASIA40
Posty: 13

Post autor: KASIA40 » czw sie 03, 2023 2:28 pm

Nie , z limitem wszystko ok , nie ma takiej opcji poza tym inne osoby w tym samym czasie maja ten sam problem .

Cash_Lola
Posty: 145

Post autor: Cash_Lola » czw sie 03, 2023 2:52 pm

KASIA40 pisze:
czw sie 03, 2023 2:28 pm
Nie , z limitem wszystko ok , nie ma takiej opcji poza tym inne osoby w tym samym czasie maja ten sam problem .
Jak odpalasz stream w zębatce (trybiku jak kto woli) w ustawieniach kamery zmień jakość na dobrą lub niżej. Wtedy zacina ale rzadko. No i przeglądarka najlepiej chrome, z safari nie nadawaj…

KASIA40
Posty: 13

Post autor: KASIA40 » czw sie 03, 2023 3:22 pm

Dzięki sprobuje

drake56789
Posty: 4

Post autor: drake56789 » ndz sie 20, 2023 1:44 pm

Na przeglądarce Chrome i Safari stream nie działa. W przeglądarce Opera wszystko jest OK.

aqwerty456
Posty: 2

Post autor: aqwerty456 » ndz sie 20, 2023 1:48 pm

chrome juz działa

(Kruger)
Posty: 59

Post autor: (Kruger) » pn sie 21, 2023 6:59 pm

Już naprawili w Chrome działało jeszcze w przeglądarkach brave/egde oraz Vivaldi czy Maxthon - sądzę, że aktualizacja Chrome, Firefoxa silnika coś zepsuła bo też szukałem w jakiej działał stream w przeglądarkach mobilnych na Chrome nie występował problem.

Co dziwnego w przeglądarce opartej na silniku Chrome od Google czyli: Chromium nie występował ten problem też.

ODPOWIEDZ