Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Zrobienie zdjęcia nie pokazuje go na liście transmisji

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
spragniony86
Posty: 4

Zrobienie zdjęcia nie pokazuje go na liście transmisji

Post autor: spragniony86 » wt cze 11, 2019 9:37 pm

Witam,
Kiedy zrobię zdjęcie aby opublikować transmisję i nawet potem kolejne, to nie są one widoczne jako obraz mojej transmisji, obraz mojej trans jest po prostu pusty, widzę że tylko u mnie tak się dzieje. Restarty próbowałem, używam Chrome, nie wiem czemu tak jest. Sama kamerka działa i transmisja.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt cze 11, 2019 11:05 pm

Napisz czy masz ten problem jeszcze ? napisze ci co zrobić już miałem takie przypadki.

Lena87
Posty: 127

Post autor: Lena87 » czw cze 13, 2019 1:44 pm

Ja również mam ten sam problem zdjecie aktualne nie pokazuje sie na avatarze na transmisji ogolnej jest jakies stare albo nie ma wcale zdjecia . pomoże ktoś ;)

Ruda_25
Posty: 2

Post autor: Ruda_25 » czw cze 13, 2019 2:45 pm

GORYL pisze:
wt cze 11, 2019 11:05 pm
Napisz czy masz ten problem jeszcze ? napisze ci co zrobić już miałem takie przypadki.
Bardzo prosze o napisanie co zrobic ;) próbowałam juz wszyskiego i dalej nic.....

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw cze 13, 2019 4:05 pm

Wszystkiego ? a w dziale technicznym temat chrome pani czytała tam opisałem co zrobić jeśli to nie pomaga. Proszę napisać jaki to system jaka kamera i o jakiej przeglądarce pani pisze. Można tez by zrobić fotkę avataru odpalić się z przeglądarki chrome nowe okno incognito.

Ruda_25
Posty: 2

Post autor: Ruda_25 » czw cze 13, 2019 4:07 pm

GORYL pisze:
czw cze 13, 2019 4:05 pm
Wszystkiego ? a w dziale technicznym temat chrome pani czytała tam opisałem co zrobić jeśli to nie pomaga. Proszę napisać jaki to system jaka kamera i o jakiej przeglądarce pani pisze. Można tez by zrobić fotkę avataru odpalić się z przeglądarki chrome nowe okno incognito.
system windows 10 pro , kamera logitech c270 , przegladarka opera ale na chrome firefox tez nie dziala

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw cze 13, 2019 4:11 pm

A to co teraz napisałem tez nie działa ? incognito ?
Tak ma większość ze ładuje 5min kamerka to jest od nich usterka . Można jeszcze chrome lub opery na incognito powinno to zadziałać.

spragniony86
Posty: 4

Post autor: spragniony86 » pn cze 24, 2019 9:22 pm

Nie działa wyczyszczenie przeglądarki i wszystkich elementów, nie działa nowa przeglądarka, nie działa tryb incognito, próbowałem w Firefox, Chrome i nawet Edge

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn cze 24, 2019 9:27 pm

Działa na przeglądarce opera , tym co nie mogą zrobić fotki avataru na chrome to działa opera.
Może być tak że działa kamerka tylko laptop owa , miałem taki problem teraz u kogoś kto ma windows 8 .Nie widzi kamerki dokradanej a widzi wbudowaną.

spragniony86
Posty: 4

Post autor: spragniony86 » pn cze 24, 2019 9:38 pm

mam wbudowaną kamerkę, samą transmisję widac ale zdjęcie transmisji się nie ładuje

ODPOWIEDZ