Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Brak Obrazu :( Problemy z transmisja

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
Luxury_Dick
Posty: 5

Brak Obrazu :( Problemy z transmisja

Post autor: Luxury_Dick » ndz lut 05, 2023 9:07 am

Dzień dobry wszystkim .

Mój problem jest następujący , wcześniej transmitowałem i oglądałem transmisje innych z telefonu Android , od miesiąca korzystam z Iphone'a 12 i od tego czasu nie wszystkie transmisje mi się wyświetlają czasem jest tylko dzwięk ale nie ma obrazu a kiedy ja chcę transmitować to ciągle jest napisane ze łączy ze streemem i na tym koniec , kiedy zmieniałem ustawienia kamery to niby było ok kamerka pokazywała ze nagrywa ale chyba nikt mnie nie widzi bo moge tak czekac godzinami i zadnych ogladajacych . Co jest grane czy ktoś jest w stanie pomóc ? Dajcie znać bo brak mi dobrej zabawy :))

Pozdrawiam wszystkich

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pn lut 06, 2023 11:26 am

Luxury_Dick pisze:
ndz lut 05, 2023 9:07 am
Dzień dobry wszystkim .

Mój problem jest następujący , wcześniej transmitowałem i oglądałem transmisje innych z telefonu Android , od miesiąca korzystam z Iphone'a 12 i od tego czasu nie wszystkie transmisje mi się wyświetlają czasem jest tylko dzwięk ale nie ma obrazu a kiedy ja chcę transmitować to ciągle jest napisane ze łączy ze streemem i na tym koniec , kiedy zmieniałem ustawienia kamery to niby było ok kamerka pokazywała ze nagrywa ale chyba nikt mnie nie widzi bo moge tak czekac godzinami i zadnych ogladajacych . Co jest grane czy ktoś jest w stanie pomóc ? Dajcie znać bo brak mi dobrej zabawy :))

Pozdrawiam wszystkich
Na samym dole dział inne temat istnieje o tym poczytaj wina jest aktualizacja.

Luxury_Dick
Posty: 5

Post autor: Luxury_Dick » wt lut 07, 2023 3:13 pm

A czy da sie cos zrobic zeby znow moc transmitowac i ogladac ?

ewuniasx
Posty: 7

Post autor: ewuniasx » czw lut 09, 2023 6:22 pm

Ja mam ten sam problem . Zawsze działało wszystko ok a od kilku dni też nie mogę nadawać tel Motorola

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » czw lut 09, 2023 8:23 pm

Może być tak że Player lub słaby internet nie daje rady przeprowadziłem testy rużnych modeli tel z nadającymi część z nich może część nie może nadawać.
Nawet sam odpaliłem transmisję zrobiłem fotę i był moderator i osoby co zemną to sprawdzały mnie widziały na kamerce 😜 jednym słowem to może być loteria lub player showup coś nie poprawnie zczytuje.
Moja pierwsza testowa transmisja totalna masakra 😀

Luxury_Dick
Posty: 5

Post autor: Luxury_Dick » pt lut 10, 2023 3:01 pm

ewuniasx pisze:
czw lut 09, 2023 6:22 pm
Ja mam ten sam problem . Zawsze działało wszystko ok a od kilku dni też nie mogę nadawać tel Motorola
Ewunia , moze masz ochote na blizsza znajomosc . Pozdrawiam cie kochana :))

Atrakcyjny49
Posty: 2

Post autor: Atrakcyjny49 » sob lis 25, 2023 2:42 pm

Cześć witam , czy znalazłeś rozwiązanie ? ja mam to samo IPhone 11 nie mam obrazu na wielu transmisjach mam tylko głos i chat mogę pisać ale nie widzę
Znalazłeś rozwiązanie ??

(-Kruger-)
Posty: 26

Post autor: (-Kruger-) » ndz lis 26, 2023 6:06 pm

GORYL pisze:
czw lut 09, 2023 8:23 pm
Może być tak że Player lub słaby internet nie daje rady przeprowadziłem testy rużnych modeli tel z nadającymi część z nich może część nie może nadawać.
Nawet sam odpaliłem transmisję zrobiłem fotę i był moderator i osoby co zemną to sprawdzały mnie widziały na kamerce 😜 jednym słowem to może być loteria lub player showup coś nie poprawnie zczytuje.
Moja pierwsza testowa transmisja totalna masakra 😀

Szkoda, że go nie spytałes kiedy nowa wersja lub beta w końcu albo naprawia ten steam przepiszą od nowa lub zastopia kodem tworzonej wersji

ODPOWIEDZ