Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Nie widać na ogólnym

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
BlondieMonis
Posty: 25

Nie widać na ogólnym

Post autor: BlondieMonis » śr sty 04, 2023 2:14 pm

Mam pytanie do nadających dziewczyn,czy widać Was na ogólnym?Ja od kilku dni mam problem musze po kilka razy odświeżać,jak już działa a ide na priv to samo.
Pisalam kilka razy do su ale cisza....Brak sił

venuslut
Posty: 12

Post autor: venuslut » śr sty 04, 2023 2:56 pm

Średnio raz na godzinę wywala mnie z transmisji lub dzieje się to samo co u Ciebie. Ogółem ta strona nigdy nie działa mi dobrze, na innych bez problemu.

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » śr sty 04, 2023 5:17 pm

Ja jestem od 3 lat tutaj różnie bywało.Nadaje często i takiego problemu nie miałam jeszcze żeby na ogólnym nie było mnie widać.Odsiezać ciągle wchodzić,wychodzić...Już mam nerwice na to

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr sty 04, 2023 5:46 pm

Chyba macie ten problem co większość.
Temat jest już opisany w dziale technicznym poniżej link https://forum.showup.tv/viewtopic.php?f=33&t=11897

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » śr sty 04, 2023 6:42 pm

I co teraz z tym zrobić wina jest po stronie showup.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » śr sty 04, 2023 7:20 pm

BlondieMonis pisze:
śr sty 04, 2023 6:42 pm
I co teraz z tym zrobić wina jest po stronie showup.
Nie znam twojego przypadku a takie przypadki najczęściej dzieją się u osób z router funbox 6 i funbox 3.
Jak chcesz coś się dowiedzieć napisz mi pw profil użytkownika Goryl ja tu nie będę z tobą pisać tak szczegółowo jaki jest twoj router itd bo rużne osoby czytają. Żetony odaje za prywatne wiadomości.

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » czw sty 05, 2023 12:46 am

Ok napisze jutro.Dziwne to jest bo wcześniej tego nie miałam od kilku dni tak się dzieje mam światłowód z Orange najlepszy i najszybszy.Tylko dziwi mnie to bo wcześniej było wszystko ok.u innych tez to się dzieje

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » pt sty 06, 2023 3:38 pm

monikadomina pisze:
czw sty 05, 2023 12:46 am
Ok napisze jutro.Dziwne to jest bo wcześniej tego nie miałam od kilku dni tak się dzieje mam światłowód z Orange najlepszy i najszybszy.Tylko dziwi mnie to bo wcześniej było wszystko ok.u innych tez to się dzieje
Bardzo miło było zamienić parę zdań i od teraz będzie dużo lepiej ci się pracować ps żetony z pw odałem.

BlondieMonis
Posty: 25

Post autor: BlondieMonis » pt sty 06, 2023 7:25 pm

Tak,bardzo dziękuje

monikadomina
Posty: 78

Post autor: monikadomina » pt sty 06, 2023 9:39 pm

😊😊😊

ODPOWIEDZ