Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

nie udało sie uzyskać dostępu do kamery

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
belzeDUP969
Posty: 2

nie udało sie uzyskać dostępu do kamery

Post autor: belzeDUP969 » sob gru 31, 2022 12:50 am

hej,
od pewnego czasu mam laptopa i robiłem już transmisję. Ale wczoraj chciałem po raz kolejny włączyć i przy odpalaniu kamerki wyskoczył komunikat "nie udało się uzyskać dostępu do kamerki..." Wszystkie pozwolenia, zezwolenia dałem na włączenie kamerki w przeglądarce. Próbowałem w różnych przegladarkach i dalej ten sam komunikat. Na skypie nie sprawdzałem czy działa ale jak w ustawieniach systemowych wchodzę na kamerke to widać obraz.

Ktoś pomoże, bo nie mam już pomysłów co jest nie tak.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » wt sty 03, 2023 4:52 pm

Moje pytanie jest takie
Czy laptop posiada dwie kamerki wbudowane czy jedną czy sprawdziłeś na doczepianej kamerce czy jest ok.
Czy sprawdziłeś narzędzia do obrazowania menadżer urządzen.
Miałem kiedyś przypadek nie jeden a dwa takie że.
Kamera na USB creativ lub logiteh nie istotne po włożeniu w gniazdo USB było chwilę ok.
Za to jak osoba chciała nadawać to już kam się gasiła okazało się że padła część optyczna kamerki. Osoba kupiła druga nowa i problem z głowy.
Kolejny przypadek to całkowicie nie działającą kamerka i to winę miał system operacyjny Windows chyba 7 czy 8 i tam była kam z laptopa wszystko ok a kamery USB nie widział system.
Możesz mi opisać twój problem tu lub napisz mi pw na profil Goryl żetony ci odam z pw.
Miałem kiedyś u dziewczyn rużne problemy z kamerkami by coś ustalić u ciebie mam za mało szczegółowych informacji.

ODPOWIEDZ