Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

S22+ kamera

Nie wykrywa kamery? Nie ma obrazu? Opisz problem.
ODPOWIEDZ
skarbona
Posty: 3

S22+ kamera

Post autor: skarbona » czw lip 21, 2022 7:23 am

Cześć, nie jestem w stanie uruchomić kamery na tej stronie w swoim s22+. Nie działa ani na priv jako widz. Ani jak próbuję uruchomić swoją transmisje. Oczywiście udzielam dostępu do kamery gdy strona mnie o to pyta. Używam google chrome. Domyślałam się że to problem po stronie su. Bo mam do wyboru 4 kamery a i inne strony które testują kamerę działają.

FakeTaxi_
Posty: 2

Post autor: FakeTaxi_ » czw lip 21, 2022 7:49 am

Od razu rozwieje twoje nadzieje. Ten serwis to jest jeden wieki żart z użytkowników. Od lat są tutaj problemy podobne do Twoich, a właściciel nic z tym nie robi. Jego jedynym celem jest utrzymanie serwisu „byle działało” co i tak nie zawsze wychodzi.
Najlepiej już teraz porzuci to miejsce i znajdź inne bo tutaj nie warto niczego robić.

skarbona
Posty: 3

Post autor: skarbona » czw lip 21, 2022 11:22 pm

Też mam takie wrażenie. Bawi mnie ze dział techniczny nie istnieje i jakiś użytkownik goryl xd ogarnia wszystkim i pomaga xd jedyne co mnie trzyma tutaj to ceny No laski są tutaj tanie w porównaniu do innych serwisów.

Awatar użytkownika
GORYL
Posty: 1218

Post autor: GORYL » sob lip 23, 2022 9:44 pm

skarbona pisze:
czw lip 21, 2022 11:22 pm
Też mam takie wrażenie. Bawi mnie ze dział techniczny nie istnieje i jakiś użytkownik goryl xd ogarnia wszystkim i pomaga xd jedyne co mnie trzyma tutaj to ceny No laski są tutaj tanie w porównaniu do innych serwisów.
Niestety zmartwię cię skarbona może innych to ucieszy może nie ja już nie robię pomocy tyle co kiedyś dla czego to proste z braku czasu który poświeciłem nad opieka nad chorą mamą po śmierci taty w grudniu wszystko się zmieniło.
Nie da się jak dawniej poświecić tyle czasu nie licząc godzin , od czasu do czasu zaglądam tu na forum coś napisze raz może dwa w miesiącu pomogę jednej czy dwom dziewczyną tym co mnie znają parę lat i maja kontakt ale ale musza się umawiać przez pw lub lorens i dostosować pod mój grafik obowiązków.
Już po 23 godz. mnie nikt nie złapie bo su nie działa czy kam nie odpala .nie ma mnie na tel na lovens nigdzie wyciszam się.
Podając lekarstwa musze spać co kolwiek odpocząć. Opieka nad kimś starszym to nie jest zabawa.

I spotykam się z coraz większym przyzwyczajeniem osób co miały mnie w znajomych że jestem ja i pomogę.

Bo jak nie ty to kto ? a tego nie wiem cytuje osobę przecież ja nie oddam laptopa do serwisu mam tam swoje fotki filmiki jakieś dane.
Najczęściej tak się każda tłumaczy że nie wyobraża sobie by teraz ktoś obcy to robił jak nie Goryl to jest zaufanie wypracowane latami ale wszystko kiedyś się kończy.

Powiem tak w czerwcu cudem uniknąłem tragedii skończyło się na rozciętej głowie została spora blizna było dużo krwi i naprawdę nie brakło dużo i mnie by nie było na tym świecie także nie znamy dnia ani godziny i nie jestem i nie byłem nie zastąpiony sam zrozumiałem to ile dzieliło mnie od tragedii po paru dniach jak wyszedłem z szoku.

Tak to było kiedyś teraz ja ustalam dzień godzinne to z osoba co zgłasza się o pomoc. Jak komuś nie pasuje to nie mój problem trzeba naprawić .
Proszę brać pod uwagę dwie kwestie ,nie jestem pracownikiem shoup,tv nie musze pomagać bo mnie ktoś zwolni itd.
Druga bardzo ważna kwestia mój wolny czas jest bardzo ograniczony liczy się mama nie jakiś problem portalu czy osób na nim zarabiających mogę pomóc nie musze każdy zrobił i wybrał by to samo ja wybrałem rodzica.

ODPOWIEDZ