Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

najlepsze profile

Może chcesz ocenić coś innego?
RAMIREZbis
Posty: 144

Post autor: RAMIREZbis » pt maja 14, 2021 8:31 am

yorgy999 pisze:
czw maja 13, 2021 9:57 pm
dla mnie
LI_OO7
l_vvvwvvv_I
PL_00_PL
_SlIlleslIIIA_
_VWVIlIVWV_
_VWVlIlVWV_
_0IllaIalII0_
ChiIiCamHD
Jeśli dobrze kojarzę to jest jedna i ta sama osoba. ChiIiCamHD to pierwszy nick sprzed 8-9 lat. Jest jeszcze kilka dziewczyn z początków działania tej strony.

HumptyDumpty123
Posty: 3

Post autor: HumptyDumpty123 » wt maja 18, 2021 2:08 pm

Zdecydowanie Vitaminka01, laska jest obłędna

ariiio
Posty: 6

Post autor: ariiio » śr maja 19, 2021 12:58 am

Knurze z obory.. co to znaczy najlepszy profil? to tak jak byś sie mnie spytał jaka najlepsza rasa psa , ja powiem że york to co zgodzisz sie ze mną? jedna połowa na su lubi krągłosci inna zaś płaskie laski (to sie tyczy pedofili) inni blondynki a jeszcze inny botoksiary. Lepsze pytanie jak byś zadał jakich jakich facetów kobiety nie lubią na su: otóż starych dziadów, jak taki stary wchodzi do laski i odpala swoją kamerke to taka laska czuje obrzydzenie, ale wam tego nie powie :) booo ? bo kasa sie liczy nie wy ;)

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » śr maja 19, 2021 1:46 am

ariiio pisze:
śr maja 19, 2021 12:58 am
Knurze z obory.. co to znaczy najlepszy profil? to tak jak byś sie mnie spytał jaka najlepsza rasa psa , ja powiem że york to co zgodzisz sie ze mną? jedna połowa na su lubi krągłosci inna zaś płaskie laski (to sie tyczy pedofili) inni blondynki a jeszcze inny botoksiary. Lepsze pytanie jak byś zadał jakich jakich facetów kobiety nie lubią na su: otóż starych dziadów, jak taki stary wchodzi do laski i odpala swoją kamerke to taka laska czuje obrzydzenie, ale wam tego nie powie :) booo ? bo kasa sie liczy nie wy ;)
Widać, że któreś babsko się obsrało i to nieźle. Pewnie nikt nie wymienił twojego profilu tutaj?

ariiio
Posty: 6

Post autor: ariiio » śr maja 19, 2021 2:35 am

Corus19 pisze:
śr maja 19, 2021 1:46 am
ariiio pisze:
śr maja 19, 2021 12:58 am
Knurze z obory.. co to znaczy najlepszy profil? to tak jak byś sie mnie spytał jaka najlepsza rasa psa , ja powiem że york to co zgodzisz sie ze mną? jedna połowa na su lubi krągłosci inna zaś płaskie laski (to sie tyczy pedofili) inni blondynki a jeszcze inny botoksiary. Lepsze pytanie jak byś zadał jakich jakich facetów kobiety nie lubią na su: otóż starych dziadów, jak taki stary wchodzi do laski i odpala swoją kamerke to taka laska czuje obrzydzenie, ale wam tego nie powie :) booo ? bo kasa sie liczy nie wy ;)
Widać, że któreś babsko się obsrało i to nieźle. Pewnie nikt nie wymienił twojego profilu tutaj?
Śmierdzisz staruchem. Wyjdz.

Gdybys był chociaz troche inteligentny to bys wiedział ze laski same tutaj zakładają konta i wpisują swoją nazwe profilu. Ale jesteście tępi więc trzeba was doić.. jak to mówi paris__ trzeba doić jeleni
Ostatnio zmieniony śr maja 19, 2021 2:51 am przez ariiio, łącznie zmieniany 1 raz.

ariiio
Posty: 6

Post autor: ariiio » śr maja 19, 2021 2:41 am

Najlepsze profile na SU! cz.1

Nimfabi !! Polecam na pierwszym miejscu! Mega, piękna i inteligentna

_Vanessa_
Napalona33
Niteczka
milafka2445
Niccoly
FeralBerry
AlexStark
Asiulks69
LIKA_lux
selena_selene
chupachups_18
Diabelek_123
Roxana30
RozkosznaMamuska
Angelxxx
UcztaDlaTwoichOczu
BabySeks
chanel_5

Cukiernik88
Posty: 25

Post autor: Cukiernik88 » śr maja 19, 2021 9:51 am

Jest tylko jedno pytanie?Mówimy tutaj którą z dziewczyn ma najlepszą stronę profilowa,czy o samych laskach,bo to zasadnicza różnica....Bo jeśli chodzi o najlepszą dziewczynę,to żałosne,że ktoś tam wyżej pisze o Adusi,największej nacigaczce,czy nimfabi,która prawie na każdej transmisji jest tak nawalona,że w ogóle chyba nawet nie wie,że robi transmisje...Także chyba pora się ogarnąć i lepiej powtórzyć sobie lekcje do szkoły,bo wpisy świadczą, że macie po 15 lat,albo walicie konie nawet przed dziurą w drzewie....

Pytajnik
Posty: 302

Post autor: Pytajnik » śr maja 19, 2021 12:59 pm

Genialny OBIEKTYWNY temat :D

https://showup.tv/profile/list/female/most_popular
^ polecam XD

Corus19
Posty: 110

Post autor: Corus19 » czw maja 20, 2021 12:39 am

ariiio pisze:
śr maja 19, 2021 2:35 am

Śmierdzisz staruchem. Wyjdz.

Gdybys był chociaz troche inteligentny to bys wiedział ze laski same tutaj zakładają konta i wpisują swoją nazwe profilu. Ale jesteście tępi więc trzeba was doić.. jak to mówi paris__ trzeba doić jeleni
Staruchom to obciągasz co wieczór kiedy nie pójdzie dobrze na kamerkach xD

yorgy999
Posty: 13

Post autor: yorgy999 » ndz maja 23, 2021 7:02 pm

yorgy999 pisze: ↑czw maja 13, 2021 9:57 pm
dla mnie
LI_OO7
l_vvvwvvv_I
PL_00_PL
_SlIlleslIIIA_
_VWVIlIVWV_
_VWVlIlVWV_
_0IllaIalII0_
ChiIiCamHD
Jeśli dobrze kojarzę to jest jedna i ta sama osoba. ChiIiCamHD to pierwszy nick sprzed 8-9 lat. Jest jeszcze kilka dziewczyn z początków działania tej strony.

Ramirez jest dokladnie jak mówisz to nicki jednej dziewczyny i Chili CamHD był jej pirwszym, którego od roku czy dwóch nie używa. Gdy pierwszy raz zajrzałem do niej na priva miała bodaj ze 21lat, tyle samo co teraz:) chociaż jest tu jak mówisz od początku su :)

ODPOWIEDZ