Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Rozpoznanie na transmisji przez znajomych i donejtowanie? :D

Może chcesz ocenić coś innego?
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Rozpoznanie na transmisji przez znajomych i donejtowanie? :D

Post autor: DigitusMedius » czw cze 13, 2019 4:44 pm

No hej, nie wiem czy ktoś poza mną miał taką sytuację, ale...
Paru znajomych rozpoznało mnie na transmisjach i ku mojemu zdziwieniu donejtowali mnie jak szaleni haha
Gadałam z nimi na luzie typu "co tam jak tam?" :lol:
Co najbardziej mnie rozśmieszyło, a jednocześnie zszokowało? Zaczęłam dostawać powiadomienia z SU sms'em na transmisje prywatną od... Właśnie ich haha
Raz robiłam transmisję grupową na której obciągałam mojemu mężu do wytrysku i dla beki podarowałam jednemu bilet, bo akurat widziałam, że był na mojej transmisji - rzekomo cisnął beke, ale ja czuje, że sobie zwalił haha
Czy to już patologia? Hahaha

_Valentino_
Posty: 13

Post autor: _Valentino_ » czw cze 13, 2019 5:08 pm

Taki fetysz .Jesteś ekshibicjonistką i pasuje Ci to-nic tylko podziwiać Cię na zabawach z mężem.Patologią by było jakbyś ich zaprosiła na wspólny występ na grupowej z mężem a nie,że podarowałaś bilet znajomemu:)Ja tylko jestem ciekaw jak wyglądają wasze relację w realu.Spotkałaś ich na żywo od tamtego czasu?Jestem ciekaw ich reakcji heheh. Miłego dnia kamerkowy zboczusiu:)

tymon111
Posty: 3

Post autor: tymon111 » czw cze 13, 2019 6:05 pm

Kiedy będzie Cię można zobaczyć?

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » czw cze 13, 2019 8:13 pm

Normalnie się spotykamy i gadamy - traktują to jak coś normalnego, jeden nawet mi wyznał, że zawsze chciał mieć koleżanke, która występuje na kamerkach haha
Kiedy mnie można zobaczyc? Może dziś po 22.00 wpadnę, ale nie obiecuję - na pewno będę jutro w godzinach porannych ;)

tymon111
Posty: 3

Post autor: tymon111 » czw cze 13, 2019 8:23 pm

Postaram się, być rano suczko

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » czw cze 13, 2019 8:29 pm

tymon111 pisze:
czw cze 13, 2019 8:23 pm
Postaram się, być rano suczko
Okey, trzymam kciuki ;)

TylkoSexDziki
Posty: 33

Post autor: TylkoSexDziki » pt cze 21, 2019 1:41 pm

Ja miałam sytuację raz że swoim byłym 🤣 wiedziałam że to on bo zanim zaczął pisać na transmisji napisał mi na privie A potem na transmisji chwalił się czego to ze mną w łóżku nie robił przez co nakręcal innych panów więc i z korzyścią dla mnie 🤣🤣🤣🤣

Awatar użytkownika
Raider_op_
Posty: 32

Post autor: Raider_op_ » pt cze 21, 2019 8:49 pm

Kiedyś znajomi przyczaili mnie na SU, chociaż nie byli tego do końca pewni czy to faktycznie ja, bo nie pokazywałem twarzy, oczywiście ich wyśmiałem. Dziś mam tak charakterystyczne tatuaże, że tego nie ukryje i nawet nie staram się tego ukrywać. 😉

WrocloveBi_pasiv
Posty: 4

Post autor: WrocloveBi_pasiv » sob kwie 25, 2020 8:29 am

Mnie znajomi zobaczyli na su już dawno i czym nie wiedzialem.. okazało się że przypadkiem ktoś trafił na moją transmisje i szybko znajomi przekazali sobie namiary. Początkowo widzieli tylko jak bawię się swoim kutasem. Akurat niedawno jedna z koleżanek wygadała się że od dawna wszyscy widzieli jak zabawiam się na transmisjach ale nie sądzili, że zobacza mnie w takiej akcji. No a był to pomysł pewnej dziewczyny bym spotkał się z nią i jej facetem i zabawił się z nim w jej obecności. No i wyszło na to że większość znajomych oglądało naszą transmisje i widzieli mnie jak jestem posuwany przez faceta w tyłek i jęcze z rozkoszy kiedy jego wielki kutas wchodzi we mnieazpo same jaja. Trochę było mi głupio jak mi to opowiedziała bo
każdy kto oglądał mnie wtedy zobaczył jak 20 cm kutasa bez problemu wchodzi we mnie..

ODPOWIEDZ