Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Kobiety bez make-upu

Może chcesz ocenić coś innego?
Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Re: Kobiety bez make-upu

Post autor: DigitusMedius » pt cze 14, 2019 7:09 pm

Panowie, temat dotyczy make-upu, a raczej jego braku, a nie tego kto płaci, a kto nie.
Pozdrawiam.

11rocke1
Posty: 22

Post autor: 11rocke1 » pt cze 14, 2019 8:07 pm

Pewnie za wiele nowego w temacie już nie wyczytamy, bo większość facetów (jeżeli nie wszyscy) będzie pisać w stylu "im naturalniej tym lepiej".

Ciekawiej to wygląda jak spojrzymy z drugiej strony.
Skoro faceci wolą "naturalność", to dlaczego tak ciężko znaleźć na SU dziewczynę bez tapety? Aż tak bardzo są zakompleksione?

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pt cze 14, 2019 8:11 pm

11rocke1 pisze:
pt cze 14, 2019 8:07 pm
Pewnie za wiele nowego w temacie już nie wyczytamy, bo większość facetów (jeżeli nie wszyscy) będzie pisać w stylu "im naturalniej tym lepiej".

Ciekawiej to wygląda jak spojrzymy z drugiej strony.
Skoro faceci wolą "naturalność", to dlaczego tak ciężko znaleźć na SU dziewczynę bez tapety? Aż tak bardzo są zakompleksione?
Szukałam i szukałam aż w końcu znalazłam kobiety bez make-upu, ciekawi? Proszę bardzo;
CytrynkAxD.
DigitusMedius (ja)

sanszajn
Posty: 10

Post autor: sanszajn » pt cze 14, 2019 8:42 pm

Gdybyś się minimalnie wysilil, dowiedział ys się że jestem kobietą, ale to że piszesz ze portal Ci zwisa jakoś mnie to przekonuje bo nadal się udzielasz ;) i to nawet dosyć często

sanszajn
Posty: 10

Post autor: sanszajn » pt cze 14, 2019 8:43 pm

Poza tym myślę że zboczylismy z tematu i chyba warto zakończyć ta dyskusje która nie prowadzi do nikąd :D

11rocke1
Posty: 22

Post autor: 11rocke1 » pt cze 14, 2019 9:09 pm

sanszajn pisze:
pt cze 14, 2019 8:42 pm
Gdybyś się minimalnie wysilil, dowiedział ys się że jestem kobietą
Niby jak?
Nick masz rodzaju męsko-nijakiego, w poprzednim wpisie nie było nic wskazującego, że jesteś kobietą, a po szołapie przecież nie będę szukać na siłę.... :)
sanszajn pisze:
pt cze 14, 2019 8:42 pm
bo nadal się udzielasz ;) i to nawet dosyć często
Udzielam się na forum dzieląc się wieloletnimi (tego nie ukrywam) spostrzeżeniami, ale na transmisjach dziewczyn obecnie już praktycznie nie siedzę.
sanszajn pisze:
pt cze 14, 2019 8:43 pm
Poza tym myślę że zboczylismy z tematu i chyba warto zakończyć ta dyskusje która nie prowadzi do nikąd :D
Kilka chwil wcześniej próbowałem przywrócić temat na właściwe tory i to Ty znowu go zmieniasz.... dlatego masz teraz idealną okazję by wrócić do wątku głównego i napisać co ze swojej perspektywy myślisz o występowaniu w makijażach przed kamerkami i jak to wygląda w Twoim przypadku (zakładam, że jesteś transmitującą) :)

sanszajn
Posty: 10

Post autor: sanszajn » pt cze 14, 2019 9:16 pm

Obecnie nie transmituje, na portalu jestem od kilku dobrych lat, można powiedzieć że obserwowałam wschodzące gwiazdy ;) "starego su". Wiadomo ze kobieta w makijażu kręci większość facetów bardziej, choć będą mówić że nie prawda ;) ja lubię naturalność, co nie oznacza że czasem makijażu nie ubiorze :) na transmisjach jestem wieczorami, więc się nie maluję:)

BrodatyTomek
Posty: 4

Post autor: BrodatyTomek » ndz cze 16, 2019 8:48 am

DigitusMedius pisze:
śr cze 12, 2019 6:20 pm
No panowie to jak to z Wami jest? Naturalność króluje nad make-upem?
Na mojej twarzy make-up na privie/grupowej zobaczycie może raz na miesiąc :lol:
Przeraża mnie to, że niektórzy stwierdzili, że mam buźkę jak 12-latka haha
Zdecydowanie wolę bez makijażu.
Tym bardziej że większość kobiet go nie potrzebuje ;)
Druga sprawa szkoda niszczyć sobie cerę.

Makoomba91
Posty: 3

Post autor: Makoomba91 » pn paź 14, 2019 4:46 pm

Ccateleya18 wchodzi raczej bez make-upu i jest jedną z najpiękniejszych kobiet jakie widziałem.

Trzeba nauczyć się rozróżniać makijaż od tapety.. nieciekawie wygląda maska z pudru i wielkie gąsiennice zamiast brwi i rzęs. Ale tak samo kompletny brak czegokolwiek. Wiadomo, co kto lubi.. znajdzie się amator delikatnej i świeżej panienki saute, ale też znajdzie się wielbiciel wielkiej rzęsy, kręconego włosa i powiększonych ust.

A Pan starający się tutaj zafisiować i udowodnić swoją wyższość.. pytanie mam. Co robisz na tym portalu, skoro tak gardzisz jak to nazwałeś zarówno "prostytutkami", jak i innymi widzami? Chyba najgorszy typ widza - nic nie rzuci, czuje się lepszy bo obejrzał za darmo i jeszcze się tym szczyci i obraża wszystkich naokoło. Piękna sprawa. :P

ODPOWIEDZ