Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Jednoczesne nadawanie na kilu portalach

Może chcesz ocenić coś innego?
ODPOWIEDZ
nektar_ynka_
Posty: 60

Jednoczesne nadawanie na kilu portalach

Post autor: nektar_ynka_ » sob cze 03, 2023 11:59 am

Czegoś tu nie rozumiem ... Gdzie moderator? Dziewczyny z innych krajów występują jednocześnie na innych portalach co widać po bocznym pasku działań zabawki . Albo jest możliwość nadawania na kilku portalach jednocześnie albo jej nie ma . Zdecydujcie się i zróbcie z tym porządek.

MaxDamage_
Posty: 6

Post autor: MaxDamage_ » sob cze 03, 2023 12:13 pm

Słucha... w tym burdelu nie liczą się żadne zasady. Tutaj liczy się pieniądz i nikt sobie takimi bzdurami nie będzie zawracał głowy. Użytkownik (dla właściciela serwisu i dla wielu transmitujących) to zwykły frajer, który jest dojony z pieniędzy i nic więcej.

Cash_Lola
Posty: 145

Post autor: Cash_Lola » ndz cze 04, 2023 6:04 pm

MaxDamage_ pisze:
sob cze 03, 2023 12:13 pm
Słucha... w tym burdelu nie liczą się żadne zasady. Tutaj liczy się pieniądz i nikt sobie takimi bzdurami nie będzie zawracał głowy. Użytkownik (dla właściciela serwisu i dla wielu transmitujących) to zwykły frajer, który jest dojony z pieniędzy i nic więcej.
Wszystko fajnie, tyle że Polka siedząca na kilku kamerach miałaby ban, a dziewczyny z innych krajów na legalu nadają na 2-3 portalach i wszystko git. Więc wprowadźmy jasne zasady. Albo można- albo nie.

nektar_ynka_
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » ndz cze 04, 2023 6:38 pm

I oto mi chodzi moja droga . Ja raz spróbowałam to po 3 minutach bana dostałem. Te siedzą tygodniami i bana nie dostają.

venuslut
Posty: 12

Post autor: venuslut » ndz cze 04, 2023 6:49 pm

+++++ totalnie tak

Andrew666
Posty: 7

Post autor: Andrew666 » pn cze 19, 2023 3:48 pm

Od kilku miesiecy, jak mam czas zglaszam te k**wiska razem z podaniem ich nickow na innych portalach zagranicznych. Nic z tym nie robia

nektar_ynka_
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » pn cze 19, 2023 4:12 pm

To jest nie do pomyślenia. Dziewczyny z Pl odrazu mają bana ,a z innych krajów mogą robić co chcą. Bzdura jakas.

LORD_VADER88
Posty: 79

Post autor: LORD_VADER88 » pt lip 14, 2023 7:59 pm

W tej chwili jest to już jakas patologia robienie tych multistreamow.I większość to są laski ze wschodu.A najśmieszniejsze jest to,że adm ma to poprostu wyjebane.Raz zgłosiłem taka panią,w odpowiedzi dostałem pytanie pod jakim nickiem ta pani nadaje na innych stronach,sprawdziłem,odpisałem i na tym korespondencją z SU się zakończyła,a pani nadaje nadal.Na moje,łapę na tym trzyma jakiś ruski alfons, SU ma z tego jakąś kasę i interes się kręci.Poza tym większość tych pań to pewnie Rosjanki,tylko teraz taka moda,żeby grać biedne i skrzywdzone Ukrainki.Przykladem jest laska o nicku BABY YODA którą na profilu miała wpis,że w każdej chwili mogą jej wyłączyć prąd i Internet ale tak przy okazji to zbiera na nowe auto i brakuje jej 300 tyś zet.Zreszta ja też widziałem jak robiła transmisje na SU i w tym samym czasie na dwóch innych portalach!!!

ODPOWIEDZ