Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Patiszon_szon - oszustka jakich mało!

Może chcesz ocenić coś innego?
ODPOWIEDZ
seksowna_kotka95
Posty: 38

Patiszon_szon - oszustka jakich mało!

Post autor: seksowna_kotka95 » pt cze 05, 2020 3:27 pm

Hej.

W nocy z 31 maja na 1 czerwca czerwca robiłam transmisję ogólną. Pojawiła się na niej laska o nicku Patiszon_szon, która zachęcała mnie do napisania do niej wiadomości. Proponowała wspólne transmisje, bo mieszka 50 km ode mnie.

Napisałam do niej 1 czerwca. Od tego czasu wymieniłyśmy kilkadziesiąt wiadomości. Równowartość 200-300 żetonów. Koszt, oczywiście, po mojej stronie. Napisałam do niej, że skoro piszemy, miło byłoby, gdyby zwróciła mi te żetony (w tamtej chwili ok. 100), bo między dziewczynami tak powinno być. Żeby żadna nie była stratna. Odpisała, że pewnie i że skoro niedługo kasuje konto (opowiedziała mi ciekawą bajeczkę z tym związaną!), to wyśle mi tyle, ile brakuje mi do wypłaty, czyli 3-4 tysiące żetonów. Nie bardzo chciało mi się wierzyć w te bajki, ale nie miałam nic do stracenia.

W nocy z 3 na 4 czerwca robiłam kolejną transmisję. Laska twierdzi, że próbowała na wszelkie sposoby przelać mi żetony i się nie da. Wyskakuje błąd, że jest to możliwe tylko dla użytkowników z kontem Premium. Bardzo ciekawe, zwłaszcza, że poprosiłam jednego z moich widzów o przelanie mi żetonów przez profil i poszło bez problemu.

Laska zasypuje mnie wiadomościami i nie daje spokoju. Koniecznie chce, aby jej odpisywać, za co dostaje kolejne żetony.

Uważajcie na nią, nie piszcie do niej i nie wchodźcie na transmisje. Na każdej transmisji widoczny jest jakiś fragment białej kartki czy ekranu, z napisami. Mimo cycków na miniaturce. Nigdy jej nie widziałam na kamerce, tylko na zdjęciach w profilu.

Żeby nie było, że wylewam żale zamiast zgłosić to do SU - właśnie jestem w trakcie pisania do nich zgłoszenia, wraz z załączonymi screenami naszych rozmów.

PS. Życzę sobie i Wam samych UCZCIWYCH zarówno transmitujących, jak i widzów :)

Powinien powstać tu ranking największych oszustek na SU.


Edit. Właśnie napisała, żebym lepiej nie pisała do SU, bo zgłoszenie działa w dwie strony. Zgłosi, że chciałam się z nią spotkać, żeby wspólnie transmitować. Haha :D Tyle, że to ona proponowała wspólne transmitowanie, a nie ja.

Edit 2. Zasypała mnie wiadomościami, więc szukałam sposobu na zbanowanie jej. Wyprzedziła mnie i sama mnie zbanowała :)

Edit 3. Laska od kilku dni prowadzi transmisje, na których nic się nie dzieje (tak jak napisałam wyżej) z opisem, że usuwa konto i odda żetony komuś, kto będzie chciał, z prośbą o pisanie do niej wiadomości.

ODPOWIEDZ