Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

orgazm za 25 zetonów

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
CiasnaJadwiga
Posty: 1

orgazm za 25 zetonów

Post autor: CiasnaJadwiga » wt cze 11, 2019 7:34 pm

Laska ustawia grupową za 25 żetonów z "orgazmem" zapomina dopisać że udawanym :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
Cipka_Skarbonka
Posty: 25

Post autor: Cipka_Skarbonka » wt cze 11, 2019 8:12 pm

Myślę, że dziewczyny przeżywające prawdziwe orgazmy są na SU tak częstym zjawiskiem jak milionerzy z urodą Adonisa i 20cm kutasem. Płacicie nam za show i to dostajecie. Jeżeli facet oczekuje(i wierzy w to), że dziewczyna przeżyje orgazm po 3 minutach zabawy to przepraszam, że tak brutalnie to napiszę, jest chyba wyjątkowo słabym kochankiem. Orgazm to nie jest coś co można włączyć jak telewizor.

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pt cze 14, 2019 7:58 pm

Jak jakiś Pan prosi mnie o orgazm na grupie/privie, a ja dobrze wiem, że nie jestem w stanie dojśc to mówię prosto z mostu "nie dojdę, ale jak chcesz to mogę poudawać"

feetlover
Posty: 4

Post autor: feetlover » ndz cze 16, 2019 5:17 pm

Nimfabi, krejzii I jeszcze kilka innych modelek spokojnie dochodzą w tym czasie, squirtu nie oszukasz ;-)

Awatar użytkownika
DigitusMedius
Posty: 191

Post autor: DigitusMedius » pn cze 17, 2019 9:30 am

feetlover pisze:
ndz cze 16, 2019 5:17 pm
Nimfabi, krejzii I jeszcze kilka innych modelek spokojnie dochodzą w tym czasie, squirtu nie oszukasz ;-)
Podczas squirtu nie musi występować orgazm

feetlover
Posty: 4

Post autor: feetlover » pn cze 17, 2019 5:15 pm

Niby nie. Ale w przypadku wymienianych przezemnie kobiet widać autentyczne uzależnienie od onanizmu i seksu. Po prostu łatwiej im się doprowadzić do orgazmu, niż udawać. To się czuje.

Awatar użytkownika
Medroxyprogesterone
Posty: 31

Post autor: Medroxyprogesterone » sob cze 22, 2019 4:22 pm

Squirtu nie oszukasz?
Stary, zdziwiłbyś się.

Fajniutka
Posty: 2

Post autor: Fajniutka » sob lip 06, 2019 3:48 pm

Bo faceci myślą, że kobiety tak samo dochodzą jak oni i mają taki sam orgazm po prostu mierzą nas swoją miarą to normalne u ludzi a kobiety są zupełnie inne u nas orgazm bierze się z głowy a nie z mechanicznego seksu czy określonych czynnościach jak u mężczyzn oczywiście są wyjątki jakieś bardzo bapalone nimfomanki co nie dotykały się tam od dłuższego czasu wtedy dojdą po paru minutach może nie po 3 ale dojdą. Prawdziwy orgazm jest jak łaska nie dba w tym czasie o wygląd, idealną pozę żeby dobrze było widać bo ustawia się tak żeby jej było dobrze a nie widzom czyli zazwyczaj nic nie widać a zwłaszcza penetracji nie ma dużo jeków w czasie samego orgazmu i nie są one tak przerysowane i seksowne tylko naturalne a laska po orgazmie musi chwilę odpocząć a nie, że za chwilę znów sobie coś wkłada

Awatar użytkownika
oko_rozwarte_szeroko
Posty: 144

Post autor: oko_rozwarte_szeroko » wt lip 09, 2019 9:20 pm

"squirtu nie oszukasz"

Pod warunkiem, że to squirt, a nie "wyrób squirtopodobny", który jest plagą na SU.

"jakieś bardzo bapalone nimfomanki co nie dotykały się tam od dłuższego czasu"

Nimfomanka jest nimfomanką dlatego, że nie jest w stanie, nie dotykać się TAM przez dłuższy czas.
Jeśli już zabierasz głos, to warto byłoby znać znaczenie słów, których używasz. ;)

Szprychajajamucharata
Posty: 17

Post autor: Szprychajajamucharata » pt paź 04, 2019 10:56 pm

DigitusMedius pisze:
pt cze 14, 2019 7:58 pm
Jak jakiś Pan prosi mnie o orgazm na grupie/privie, a ja dobrze wiem, że nie jestem w stanie dojśc to mówię prosto z mostu "nie dojdę, ale jak chcesz to mogę poudawać"
Szacunek za tą wypowiedz :) Pozdrawiam

ODPOWIEDZ