Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

balladyna

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
NoMoreTears
Posty: 10

balladyna

Post autor: NoMoreTears » pt lip 03, 2020 11:04 pm

Witam,
Jako wieloletni użytkownik Showupa wypadałoby się wypowiedzieć na temat jakości pokazów oferowanych przez nadające na portalu.

Początkowa fascynacja pokazami minęła dość szybko i człowiek za każdym kolejnym razem szukał czegoś "lepszego". Niestety, ale wiele razy zawiodłem się jakością pokazów - czy to na transmisjach prywatnych, czy grupowych (a wcześniej ukrytych). W pewnym momencie wkradło się znudzenie, nie udawało się znaleźć czegoś satysfakcjonującego. Żadna nadająca nie przyciągnęła mojej uwagi na dłużej. Jedyną taką osobą jest Angela (nick balladyna). Nie wiem jak to się dzieje, ale na każdym jej pokazie bawię się równie dobrze. Śledzę jej poczynania na Showpie od samego początku i fajnie było patrzeć jak rośnie w oczach, jak łapie obycie z kamerką, ale najważniejsze - jak dobrze się przy tym bawi. Bez sztuczności, bez udawania. W myśl zasady - albo grubo, albo wcale.

Co najbardziej mnie w niej urzekło? Jej uroda i podejście do widza. Jest masa nadających, które są roszczeniowe, niemiłe, które już samą swoją postawą potrafią odrzucić. Uroda nie zda się na nic jeśli nie idzie za tym należyte podejście do oglądających. O urodzie się nie rozpisuję, bo to zawsze kwestia subiektywna.

Wielką rolę w tak pozytywnym odbiorze jej osoby ma zaangażowanie. Angela jak nikt inny potrafi zaskoczyć czymś nowym lub udoskonaleniem jakiejś części swojego pokazu. Metodą prób i błędów doszła do poziomu pokazów, który teraz prezentuje. Nie zniechęcała się niepowodzeniami, zawsze starała się być fair wobec widzów. Potrafiła zrekompensować nieudane pokazy - czy to z jej winy czy nie (np. problemy z internetem). Widać, że zależy jej aby widzowie nie narzekali na nudę i chętnie do niej wracali. Dzięki temu ma wielu stałych widzów, a to nie zdarza się zbyt często wśród nadających.

Jeśli ktoś nie miał okazji być u Angeli na transmisji grupowej to szczerze zachęcam do spróbowania. Zazwyczaj robi grupowe po 100 żetonów więc nie jest to duże ryzyko. Na pewno każdy znajdzie u niej coś dla siebie. Szczerze i bez wyrzutów sumienia - polecam grupowe u balladyny!

master_S
Posty: 2

Post autor: master_S » sob lip 04, 2020 12:36 am

Wszystko pieknie i fajnie, roze, fiolki i inne cuda, ale dla mnie osobiscie laska bez twarzy na trans czyli tzw kadłubek to jak piłkarz bez nogi, sorry. Bedac na ogolnym czy na priv musze widziec ją w calosci - jej cialo, szpile, bielizne i najwazniejsze to kazdy jej grymas rozkoszy na twarzy podczas zabaw. Bez tego pokaz nie ma "tego czegos" :/

NoMoreTears
Posty: 10

Post autor: NoMoreTears » sob lip 04, 2020 4:32 pm

Balladyna robi transmisje grupowe z twarzą. Swojego wizerunku nie pokazuje jedynie na transmisji ogólnej.

Cukiernik1
Posty: 75

Post autor: Cukiernik1 » sob wrz 19, 2020 4:55 pm

Byłem tylko raz u niej na grupowej i powiem że profesjonalistka w każdym calu👍Do wszystkiego co robiła odp muza i w ogóle widać że wszystko robi na 110%.Poza tym grupowa była ustawiona na 17 min a trwała prawie pół godziny także duży plus.POLECAM😉

ODPOWIEDZ