Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Laleczki - TRAGEDIA ! ODRADZAM

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
bicekk
Posty: 1

Laleczki - TRAGEDIA ! ODRADZAM

Post autor: bicekk » pt kwie 17, 2020 10:44 pm

TRAGEDIA! Nie wywiązały się z zadania. Miał być lodzik z dostawcą pizzy, a okazało się, że przyjechała dziewczyna. Po 2 minutach wyłączyli kamerę obiecując, że będzie dłużej... patola. NIE POLECAM!

kotquee
Posty: 5

Post autor: kotquee » pt kwie 17, 2020 10:49 pm

Napisałem im, że grupa to ustawka to dostałem bana, ale na grupę się załapałem, nic nowego.
Dalej te kurwy scamują, szkoda że nie wiadomo gdzie mieszkają bo bym się z chęcią tam przejechał.

Robią kolejną grupową.

@MeGustaa

swirek92
Posty: 4

Post autor: swirek92 » ndz maja 31, 2020 11:11 pm

Zastanawiają mnie laski, które potrafią użyć wszelkich dostępnych kobiecie sztuczek, starają się, zachęcają do kupienia biletu, i robią to nawet 20-40 min na ogólnym.
A jak człowiek pójdzie na tą grupową która trwa 10 min :d odwalają manianę. Gdzie na ogolnym wiecej pokazują
Nie ogarniam tej logiki, przeciez to logiczne ze wtedy nie wroce

Mam wrazenie ze czasem robią to z frustracji ze tak malo osob maja na transmisji, ale nie :D
U tych Pań bylem z 2-3 i podziekuję za wiecej
Są takie transmitujace co czesto jestem nawet po kilka razy u nich na grupowej, te są na jeden strzał.

(ZmianaNaLepsze)
Posty: 7

Post autor: (ZmianaNaLepsze) » pn cze 01, 2020 5:35 pm

Przez to że oszukują często zmieniają niki

VeryFunny
Posty: 25

Post autor: VeryFunny » ndz cze 21, 2020 4:10 pm

swirek92 pisze:
ndz maja 31, 2020 11:11 pm
Zastanawiają mnie laski, które potrafią użyć wszelkich dostępnych kobiecie sztuczek, starają się, zachęcają do kupienia biletu, i robią to nawet 20-40 min na ogólnym.
A jak człowiek pójdzie na tą grupową która trwa 10 min :d odwalają manianę. Gdzie na ogolnym wiecej pokazują
Nie ogarniam tej logiki, przeciez to logiczne ze wtedy nie wroce

Mam wrazenie ze czasem robią to z frustracji ze tak malo osob maja na transmisji, ale nie :D
U tych Pań bylem z 2-3 i podziekuję za wiecej
Są takie transmitujace co czesto jestem nawet po kilka razy u nich na grupowej, te są na jeden strzał.
Kasa juz w kieszeni, frajerzy ostrzyzeni, wiec starac sie nie trzeba. I tak zlowia nastepnych ;-)

WulkanizatorPochw
Posty: 50

Post autor: WulkanizatorPochw » wt cze 30, 2020 5:37 pm

Swoją drogą rozpierdalają mnie ludzie którzy wchodzą na tego typu grupowe.
Czas 5 min a opis grupowej niczym litania 😁 Czego tam nie ma? wszystko, tylko srania nie ma 😁
Z góry można założyć że połowy rzeczy nawet nie zdążą zrealizować bo to niewykonalne w 5 min.

ODPOWIEDZ