Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Paris___

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
takietam2012
Posty: 4

Re: Paris___

Post autor: takietam2012 » wt maja 03, 2022 7:16 pm

czy mi sie wydaje czy paryzanka dostala lote z SU za ostatnie krzywe akcje z grupami?

Pawciunio
Posty: 27

Post autor: Pawciunio » wt maja 03, 2022 7:28 pm

takietam2012 pisze:
wt maja 03, 2022 7:16 pm
czy mi sie wydaje czy paryzanka dostala lote z SU za ostatnie krzywe akcje z grupami?
raczej nie bo wczoraj robiła grupe .

takietam2012
Posty: 4

Post autor: takietam2012 » śr maja 04, 2022 7:09 am

tak wiem widzialem ale wczoraj dostalem zwroty za kupione bilety i widzę, że "Konto usunięto", a jak wbijesz na profil https://showup.tv/profile/Paris___ to 404

Pawciunio
Posty: 27

Post autor: Pawciunio » śr maja 04, 2022 6:22 pm

takietam2012 pisze:
śr maja 04, 2022 7:09 am
tak wiem widzialem ale wczoraj dostalem zwroty za kupione bilety i widzę, że "Konto usunięto", a jak wbijesz na profil https://showup.tv/profile/Paris___ to 404
Faktycznie ,masz racje :) Zapewne powróci pod innym nickiem :) No cóż co do jej transmisji to porównując co było kiedyś a co teraz to rzeczywiście robi dużo wałków i non stop ma problemy z netem. Szkoda bo ciałko ma fajne ;)

takietam2012
Posty: 4

Post autor: takietam2012 » śr maja 04, 2022 9:54 pm

Pawciunio pisze:
śr maja 04, 2022 6:22 pm
Faktycznie ,masz racje :) Zapewne powróci pod innym nickiem :) No cóż co do jej transmisji to porównując co było kiedyś a co teraz to rzeczywiście robi dużo wałków i non stop ma problemy z netem. Szkoda bo ciałko ma fajne ;)
No właśnie turbo maniane odwalała... Sprawdziłem mam 3 grupy, które się nie odbyły w ciągu ostatnich 3tyg! Zawsze to samo grupa 25min bilet za 100... plus promki więc zalewali tipami, a na min przed JEB znika i narka!

Zgaduje ze ja może miałem 4 grupy ale w tych 3 tyg więcej takich akcji odwałila i chyba modzi ja wyjaśnili...

Szkoda bo tak jak mówisz ciałko spoko ale... play stupid games, win stupid prizes

Pawciunio
Posty: 27

Post autor: Pawciunio » śr maja 04, 2022 10:06 pm

takietam2012 pisze:
śr maja 04, 2022 9:54 pm
Pawciunio pisze:
śr maja 04, 2022 6:22 pm
Faktycznie ,masz racje :) Zapewne powróci pod innym nickiem :) No cóż co do jej transmisji to porównując co było kiedyś a co teraz to rzeczywiście robi dużo wałków i non stop ma problemy z netem. Szkoda bo ciałko ma fajne ;)
No właśnie turbo maniane odwalała... Sprawdziłem mam 3 grupy, które się nie odbyły w ciągu ostatnich 3tyg! Zawsze to samo grupa 25min bilet za 100... plus promki więc zalewali tipami, a na min przed JEB znika i narka!

Zgaduje ze ja może miałem 4 grupy ale w tych 3 tyg więcej takich akcji odwałila i chyba modzi ja wyjaśnili...

Szkoda bo tak jak mówisz ciałko spoko ale... play stupid games, win stupid prizes
No cóż , może jakieś wnioski wyciągnie z tego bana. Pytanie czy to ban na zawsze czy bedzie mogla powrócic z nowym nickiem. Kupe kasy wydałem na jej grupowe itp.Coraz biedniej jest tu na showupie. Moja faworytka Ona_w_sieci juz rzadko nadaje, teraz Paryżnka ma bana, Paulafemmefatale hmmm może być ;) . Mam portfel nabity żetonami a nie ma na kogo wydać bo nie ma już jak kiedys wyjątków które przyciągały i dobrze bawiły.

takietam2012
Posty: 4

Post autor: takietam2012 » czw maja 12, 2022 10:41 pm

oho wrociła teraz Black_Angelika

i zaczyna sie to samo "grupka za ILE CHCESZ" :D

VeryFunny
Posty: 25

Post autor: VeryFunny » śr cze 29, 2022 1:34 pm

Paris to chyba jedyna dziewczyna na SU, ktora na grupe mialaby duzo wiecej chetnych jakby twarzy nie pokazywala. To co tam sie odjebalo w ostatnich latach to wola o pomste do szczupaka wegierskiego.

ODPOWIEDZ