Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

slodkiedziewczynki

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
xcrowler
Posty: 2

slodkiedziewczynki

Post autor: xcrowler » czw paź 10, 2019 3:16 pm

Dziewczyny naciagaczki zero zaangazowania w pokaz, szeptanie tylko ze malo zetonow daja, w opisie duzo w rzeczywistosci scima i granie na czas. Goraco odradzam te dwie gwiazdy.

FAPINHO
Posty: 1

Post autor: FAPINHO » pt lis 08, 2019 12:04 am

Szkoda że wcześniej tu nie zajrzałem, bo właśnie dałem się oszukać na 100 żetonów. Grupowa zaczęła się od żebrania o więcej żetonów w stylu "rozgrzejcie nas lushem", chyba ze 3 minuty zajęło im rozbieranie się, ale nie był to żaden striptiz tylko zwykłe mozolne ściąganie gaci, później dosłownie 30 sekund minety, ale i tak nic nie było widać. Chwilę się jeszcze powyginały, szybkie zbliżenie na dupę, przełączenie na kamerkę z laptopa 4K full HD, jedna przez kilka sekund pogmerała sobie w cipie, że niby orgazm, ale znowu nic nie było widać i praktycznie co do sekundy po 9 minutach grupowa się skończyła.
Pod różne rzeczy w życiu waliłem, ale pod to nie dałem rady.

lolewski
Posty: 1

Post autor: lolewski » sob lut 01, 2020 3:06 am

Szkoda że i ja wcześniej tutaj nie zajrzałem. Generalnie zmarnowane żetony - cel nie wykonany, jedynie pozory pt. "a nóż coś jednak będzie"...

Awatar użytkownika
Bose_Stopy_Antylopy
Posty: 39

Post autor: Bose_Stopy_Antylopy » pn lut 03, 2020 12:33 am

"WIELOKROTNY SQUIRT i anal na OSTATNIEJ GRUPOWEJ!!!" cały dzień ta sama śpiewka :) Wpasowały się już w klimat SU :)

cas-ting
Posty: 7

Post autor: cas-ting » ndz lut 09, 2020 1:47 pm

Popieram, byłem na tej grupowej - ukradzione pieniądze, w innym temacie proszę o zgłaszanie aby odzyskać żetony od tych kurew.

misiek021
Posty: 21

Post autor: misiek021 » wt lut 11, 2020 8:48 pm

Kurwa a ja dałem sie dzisiaj sfrajerować za 50zeta . GRUBYMI LITERAMI NAPISZE NACIĄGACZKI . Ta Strona UPADA nie ma komu pilnować SU , Administracja ma wszystko w dupie czy to koniec SU ? Kiedyś było kompletnie inaczej i pilnowali tej Patologi

Standardowy ich opis

rżniecie na dwie dzurki!!! WIELOKROTNY SQUIRT!!!! ( lizanie cycuszkow, anal, palcowki, gleboi gardlo, duzo slinki, mooocne klapsy, zoom na tryskajaca cipeczke) z glosem bez buzi

wszystko czyli po wejściu nic

Edit 13.02.2020 Po napisaniu prawdy zeby ludzie widzieli dziewczynki zrobiły tylko jedno potrafiły zbanować nie potrafią przyjąć na klatę

Obrazek

Fredx102
Posty: 1

Post autor: Fredx102 » śr lut 26, 2020 2:09 am

Ku**a, jakbym trafil tutaj wczesniej, tez dalem sie nabrac za 50 zet, dziewczyny nawet sie do konca nie rozebraly a w opisie priva 20 obietnic.
Zetonow zapewne nie odzyskam, patrzac na to ze temat ma ponad 2 tygodnie a dziewczyny nadal oszukują.

malyfifolek1
Posty: 1

Post autor: malyfifolek1 » śr lut 26, 2020 1:49 pm

ale wczoraj na grupowej dały czadu

spawn5
Posty: 1

Post autor: spawn5 » ndz mar 01, 2020 1:00 am

również dziś zostałem zbanowane hahaha, pustostany i nic więcej. miał być odbiór nago = odbiór w bieliznie, miała być ostra zabawa - nic nie było, pare klapsów i nieudolne wkładanie dildo, plus 5 minut wywodu pijanej że widzowie są nienormalni, no ciężko nie mieć pretensji jeżeli coś ktoś oferuje i się z tego nie wywiązuje. nie polecam

VeryFunny
Posty: 25

Post autor: VeryFunny » ndz mar 22, 2020 6:35 pm

Dopoki hajs sie SU zgadza, dopoty nic z tym nie zrobia. Przeciez to biznes jest, tak jak dla tych lambadziarek. ;)

ODPOWIEDZ