Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Oszustwa na transmisjach grupowych

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
siwy53
Posty: 3

Oszustwa na transmisjach grupowych

Post autor: siwy53 » pn cze 12, 2023 11:42 pm

Witam,
Pisze ten post w wyniku mojej frustracji faktem iż wielokrotnie zostałem oszukany przez xxbrunetka29x czy też teraz przez SympatyczneOmg. Oszustwo w przypadku tej pierwszej to opisywanie grup jako "zabawa" przy czym na transmisji przed jak i w trakcie grupowej są wyznaczane pewnego rodzaju cele które za odpowiednią kwotę żetonów mają być wykonane, niestety mimo spełniania tych celów nie są one wykonywane a transmisja mimo obietnic nie jest przedłużana ( tłumaczone to jest problemem z internetem bądź sprzętem). Drugie wymienione przeze mnie panie właśnie poszły o krok dalej bo nazwały grupę "odbieramy rzeczy od kumpla i wynagradzamy w naturze", w momencie gdy kumpel już ponoć parkował transmisja zakończyła się, nie zostało wykonane nic z celu transmisji który był opisany w opisie transmisji. Wiem, wiem że teraz parę osób napiszę że daliśmy się nabrać, aczkolwiek gdzie w tym logika? Czy pozwalamy sobie tak bez problemu na takie oszustwa, bo tak, inaczej nie można tego nazwać. Jesteśmy konsumentami i płacimy jakieś pieniądze. Prośba do użytkowników tego portalu, również do osób nadających na kamerkach, a także do adminów. Trzeba coś z tym zrobić bo takie działania mocno odrzucają od tego portalu oraz zniechęcają do wydawania pieniędzy przez co cierpią też uczciwi streamerzy.

nektar_ynka_  
Posty: 60

Post autor: nektar_ynka_ » wt cze 13, 2023 5:38 pm

Niestety moderacja nie widzi,nierównego traktowania itd. Nic z tym nie zrobią. Pozwalają na to i będzie tego więcej.duzo uczciwych ludzi ,którzy robią transmisję cierpi na tym.

ODPOWIEDZ