Witamy na forum %s

Oficjalne forum ShowUp.tv

Zaloguj się

Niesforna <> Obsesja ZAŻALENIE!

Podziel się swoją opinią o grupowych transmisjach Pań.
ODPOWIEDZ
Scream
Posty: 143

Niesforna <> Obsesja ZAŻALENIE!

Post autor: Scream » śr mar 15, 2023 3:43 am

CZUJĘ SIĘ OSZUKANY!
Grupowe Niesfornej są nieadekwatne do ceny! Za 10ż! Dobrze czytacie 10ż! każdy chce dostać przynajmniej kawałek cycka i szczyptę dupalka, a co w zamian tego dostajemy!? Dostajemy nie 15 minut, tylko aż 30 minut namiętnego kuszenia! Pała cierpi i płonie do samego końca. Zero litości ze strony tej Pani! Z każdą minutą i z każdym ruchem jej seksapil rośnie w naszych oczach i spodniach.
Na normalnej grupie byłby to już koniec grupki, ale nie u tej Zołzy! Ona w tym momencie jeszcze bardziej się nakręca i zaczyna się jej legendarny przestrzałowy strip, a co się z tym wiąże, zaczynają się kolejne katusze dla kutasa. :( Podczas tego ekskluzywnego pokazu, jednostrzałowcy zawsze wysiadają po 5 minutach. Do mety udaję się dociągnąć tylko wielostrzałowcom. Huk jest ogromny! Strzelają wszystkie nacje, zaczynając od fanów cycków kończąc na fetyszystach. Aż strach niekiedy wychylić członka z okopu. I oczywiście zewsząd jesteś jeszcze zaszczuty komentarzami typu "Mmmmmmmmm". Ledwo zdążysz oczyścić okop, a już rozpoczyna się druga faza kuszenia. No mówię WAM DRAMAT! Nie polecam!!! Czuję się oszukany! Kupując jej grupkę nie pisałem się na taką ilość zagrożeń i emocji! OLU chce zwrot hajsu za bilet i dożywotnie wsparcie żetonowe dla kombatantów! TYM RAZEM NIE ŻARTUJE!

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » śr mar 15, 2023 4:09 am

Scream ma cieczkę i musi poruchać, dał 10żet i nawet nie zwalił, więc czuje się oszukany, bardzo mi przykro z tego powodu.

Scream
Posty: 143

Post autor: Scream » śr mar 15, 2023 6:21 am

EricHartman pisze:
śr mar 15, 2023 4:09 am
Scream ma cieczkę i musi poruchać, dał 10żet i nawet nie zwalił, więc czuje się oszukany, bardzo mi przykro z tego powodu.
Podziwiam Cię, że odebrałeś ten wpis tak poważnie i dosłownie. XDD

EricHartman
Posty: 48

Post autor: EricHartman » śr mar 15, 2023 6:39 am

ja tez siebie czasem podziwiam :D

Dany31
Posty: 2

Post autor: Dany31 » pn gru 04, 2023 11:49 pm

Hej !

ODPOWIEDZ